product-image
Paracetamol Farmina czopki 125 mg 10 sztuk
3.81 zł
Paracetamol Farmina czopki 125 mg 10 sztuk

Paracetamol Farmina czopki 125 mg 10 sztuk

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Farmina sp. z o.o.

ul. Lipska 44 30-721 Kraków

Pojemność
10szt.
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

3.81 zł

Opis

Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania. Paracetamol Farmina działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym. Należy stosować przy wysokiej temperaturze, przeziębieniu oraz po szczepieniach u dzieci.

Lek dostępny bez recepty.

Skład

1 czopek zawiera substancję czynną: 125 mg paracetamolu, tłuszcz stały.

Dawkowanie

Od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.

Działanie

Od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.

Wskazania

Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Działanie

Od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.

Kluczowy składnik

paracetamol

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię, proszę się zalogować.

Marta
ocena ocena ocena ocena ocena
Gdy moj synek choruję podaje mu zawsze paracetamol czopki. Lek ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. W przypadku mojego malucha paracetamol w czopkach działa szybciej niż syrop czy tabletki. Preparat ten doskonale sprawdził się podczas gorączki w czasie ząbkowania. Dlatego też czopki paracetamol mam zawsze w swojej apteczce. Polecam!

mlb
ocena ocena ocena ocena ocena
polecam

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.