product-image
Paracetamol czopki 0,25 g 10 sztuk HASCO
5.40 zł
Paracetamol czopki 0,25 g 10 sztuk HASCO

Paracetamol czopki 0,25 g 10 sztuk HASCO

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Hasco

ul. Żmigrodzka 242e 51-131 Wrocław

Pojemność
10 szt.
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

5.40 zł

Skład

1 czopek zawiera substancję czynną w dawce: Paracetamol - 250 mg

Działanie

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe

Działanie

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Kluczowy składnik

paracetamol

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię, proszę się zalogować.

Ewelina
ocena ocena ocena ocena ocena
Paracetamol czopki to najpopularniejszy lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Podaje go dziecku w czasie przeziębienia, grypy czy po szczepieniu kiedy pojawia się wysoka temperatura!paracetamol hasco czopki można aplikować w przypadku wymiotów, ulewania czy w czasie snu. Ważne jest również to, że paracetamol czopki dla dzieci nie podrażniają przewodu pokarmowego! Polecam Wszystkim Mamom!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.