zdjecie zdjecie

OsteoMax D3 + K2 Polfa Łódź 60 tabletek

Producent Polfa Łódź
Pojemność 60szt.
Postać Tabletki
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu

OsteoMax D3 + K2 to produkt wieloskładnikowy, zawiera wapń, witaminę D i witaminę K2 (MK-7). Wspomaga budowę i utrzymanie zdrowej struktury kości oraz prawidłową mineralizację.

Skład

W jego skład wchodzą: wapń w najwyższej zawartości 1100mg, witamina D 2000j.m. oraz witamina K2 (MK-7) 75µg.

Dodatkową korzyścią jest to iż produkt nie zawiera cukru.

Wskazania

Produkt jest szczególnie rekomendowany dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym, w profilaktyce osteoporozy oraz dla osób z niedoborem wapnia.

Działanie

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Sam wapń nie wystarczy, dopiero połączenie z witaminą D i K2 zwiększa jego wchłanialność i wspomaga absorbowanie do tkanki kostnej, jednocześnie uniemożliwiając odkładanie się wapnia w tętnicach.

Witamina D zawarta w preparacie pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu właściwego poziomu wapnia we krwi, co w rezultacie przekłada się na wsparcie prawidłowej budowy kości i zębów. Oprócz tego witamina D przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Witamina K2 w postaci MK-7 jest wysoko przyswajalna dzięki lepszej biodostępności i dłuższemu czasowi półtrwania w porównaniu do innych jej postaci. Zawartości witaminy K w OSTEOMAX D3 + K2 uzupełnia 100% dziennego zapotrzebowania.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie podczas posiłków, popijając duża ilością wody.

Opinie o OsteoMax D3 + K2 Polfa Łódź 60 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.