Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1sztuka

cena
206,77 zł
Producent TRB Chemedica
Pojemność 1 szt.
Postać leku Ampułko-Strzykawka
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Ból i ograniczona ruchomość stawu kolanowego i innych stawów maziówkowych w przebiegu zmian degeneracyjnych i pourazowych.

Dawkowanie

Dostawowo. 1 - 3 iniekcji do stawu w odstępach jednotygodniowych. Możliwe jest jednoczesne leczenie kilku stawów. W razie potrzeby można powtarzać cykle leczenia. Uwaga! Preparat powinien być podawany tylko przez wykwalifikowany personel. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1sztuka kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.