Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent TRB Chemedica
Adres


Pojemność 1 szt.
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Elastyczny schemat leczenia wysoką dawką 2% HA. 

A stabilizowany mannitolem. Mannitol działa jako wymiatacz wolnych rodników, który chroni HA przed szybką depolimeryzacją

Taki skład pozwala na zwiększenie odstępów czasowych pomiędzy iniekcjami

Przedłużona skuteczność przy mniejszej liczbie iniekcji

Jedna iniekcja OST Plus zmniejsza ból i poprawia funkcje stawu kolanowego na ponad 6 miesięcy

Ost Plus to wysokooczyszczony, naturalny, niezmodyfikowany chemicznie produkt charakteryzujący się brakiem białek pochodzenia ptasiego.

Wysokie stężenie - 2% HA (40 mg/2 ml) wpływa na przedłużone działanie, a masa cząsteczkowa 1-2 milionów Daltonów zapewnia optymalny zakres dla korzyści terapeutycznych.

Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1sztuka Wskazania

Ból i ograniczona ruchomość stawu kolanowego i innych stawów maziówkowych w przebiegu zmian degeneracyjnych i pourazowych.

Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1sztuka Działanie

Oryginalność OST Plus polega na połączeniu wysokiego stężenia kwasu hialuronowego z mannitolem. Stabilizacja mannitolem - 0,5% (10mg/2ml) chroni HA przed degradacją przez wolne rodniki. Dzięki temu zmniejsza się liczba iniekcji, a przedziały czasowe między nimi ulegają wydłużeniu.

Reaktywne formy tlenu depolimeryzują długi łańcuch cząsteczek HA i zmniejszają jego długość. Z tego powodu następuje redukcja wiskoelastycznych właściwości płynu maziowego.

Mannitol zawarty w OST Plus chroni łańcuchy HA przed depolimeryzacją wywołaną przez reaktywne formy tlenu.

Ost plus 40 mg/2 ml Ampułkostrzykawka 1sztuka Dawkowanie

Dostawowo. 1 - 3 iniekcji do stawu w odstępach jednotygodniowych. Możliwe jest jednoczesne leczenie kilku stawów. W razie potrzeby można powtarzać cykle leczenia. Uwaga! Preparat powinien być podawany tylko przez wykwalifikowany personel. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Stosowanie

Ból i ograniczona ruchomość stawu kolanowego i innych stawów maziówkowych w przebiegu zmian degeneracyjnych i pourazowych.

Działanie

Oryginalność OST Plus polega na połączeniu wysokiego stężenia kwasu hialuronowego z mannitolem. Stabilizacja mannitolem - 0,5% (10mg/2ml) chroni HA przed degradacją przez wolne rodniki. Dzięki temu zmniejsza się liczba iniekcji, a przedziały czasowe między nimi ulegają wydłużeniu. Reaktywne formy tlenu depolimeryzują długi łańcuch cząsteczek HA i zmniejszają jego długość. Z tego powodu następuje redukcja wiskoelastycznych właściwości płynu maziowego. Mannitol zawarty w OST Plus chroni łańcuchy HA przed depolimeryzacją wywołaną przez reaktywne formy tlenu.

Rejestracja

wyrób medyczny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.