Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Oillan
Adres

ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot

Pojemność 500ml + 200ml + 200ml
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Oillan Med+ emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej 500 ml + kremowy żel 200 ml + balsam intensywnie natłuszczający 200 ml [ZESTAW] Skład

Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej 500 ml

Emolienty do skóry atopowej i alergicznej

Emulsja przeznaczona jest do kąpieli dermatologicznej podrażnionej, swędzącej, chronicznie suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami (AZS, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, "rybia łuska", egzemy). Do stosowania w zaostrzeniu zmian skórnych jako terapia wspomagająca leczenie dermatologiczne) oraz w okresie remisji. Przeznaczona dla niemowląt od 1. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Kremowy żel do mycia ciała 200 ml

Emolienty do skóry atopowej i alergicznej

Żel przeznaczony jest do higieny podrażnionej, swędzącej, chronicznie suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami (AZS, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, "rybia łuska", egzemy). Do stosowania w zaostrzeniu zmian skórnych jako terapia wspomagająca leczenie dermatologiczne) oraz w okresie remisji. Przeznaczona dla niemowląt od 1. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Balsam intensywnie natłuszczający 200 ml

Emolienty do skóry atopowej i alergicznej

Balsam przeznaczony jest do intensywnej regeneracji podrażnionej, swędzącej, chronicznie suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami (AZS, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, "rybia łuska", egzemy). Do stosowania w zaostrzeniu zmian skórnych jako terapia wspomagająca leczenie dermatologiczne) oraz w okresie remisji. Przeznaczona dla niemowląt od 3. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Rejestracja

dermokosmetyk

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.