product-image
Nexcare ColdHot Kids żelowy kompres 11x12 cm 2 sztuki
32.19 zł
Nexcare ColdHot Kids żelowy kompres 11x12 cm 2 sztuki

Nexcare ColdHot Kids żelowy kompres 11x12 cm 2 sztuki

Brak ocen

Producent
3M Poland

Aleja Katowicka 117, 05-830 Nadarzyn

Pojemność
2szt
Postać
Cena jedn.
1 szt = 16.10 zł

Dostępny

32.19 zł

Wskazania

- Środek przeciwbólowy i przeciwobrzękowy.

- 3M Nexcare ColdHot - to zimny-ciepły okład wielokrotnego użytku o bardzo szerokim zastosowaniu. Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia).

- Jako okład zimny w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów, obrzęków.

- Jako okład ciepły w przypadku: bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni.

Działanie

Działa kojąco w przypadku bólów głowy, zębów, krzyża, bólów reumatycznych.

Zawsze miękki i plastyczny.

Układający się do kształtu ciała.

Ekonomiczny - można go używać wielokrotnie (termin ważności 5 lat).

Bezpieczny w użyciu, łatwy w stosowaniu.

Można go myć wodą z mydłem.

Wypełniony niebieskim, nietoksycznym żelem - gwarantuje pełne bezpieczeństwo stosowania. Żel umieszczony w trwałej i odpornej na uszkodzenia folii.

Dawkowanie

Sposób użycia: włożyć na kilka minut do gorącej wody (temp. około 80 st C) lub do mikrofalówki (zgodnie z oznaczeniem na opakowaniu). Przed przyłożeniem do skóry należy włożyć do osłonki lub owinąć ściereczką. Jednorazowo należy przykładać nie dłużej niż 20 min., przed powtórną aplikacją zalecana jest co najmniej 20 min. przerwa,

Sposób użycia: włożyć do zamrażalnika na 2 godz.; przed przyłożeniem do skóry należy włożyć do osłonki lub owinąć ściereczką. Jednorazowo należy przykładać nie dłużej niż 20 min., przed powtórną aplikacją zalecana jest co najmniej 20 min. przerwa. Zalecane jest przechowywanie okładu w zamrażalniku, co umożliwia natychmiastowe użycie okładu zimnego w przypadku urazu.

Producent

Postać

Stosowanie

- Środek przeciwbólowy i przeciwobrzękowy. - 3M Nexcare ColdHot - to zimny-ciepły okład wielokrotnego użytku o bardzo szerokim zastosowaniu. Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia). - Jako okład zimny w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów, obrzęków. - Jako okład ciepły w przypadku: bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni.

Działanie

Działa kojąco w przypadku bólów głowy, zębów, krzyża, bólów reumatycznych. Zawsze miękki i plastyczny. Układający się do kształtu ciała. Ekonomiczny - można go używać wielokrotnie (termin ważności 5 lat). Bezpieczny w użyciu, łatwy w stosowaniu. Można go myć wodą z mydłem. Wypełniony niebieskim, nietoksycznym żelem - gwarantuje pełne bezpieczeństwo stosowania. Żel umieszczony w trwałej i odpornej na uszkodzenia folii.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem