Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Gerber
Adres

ul. Generała Stanisława Maczka 1, 35-234 Rzeszów

Pojemność 200ml
Postać Sok
Dostępność

Spis treści:

Nestlé Gerber Organic gruszka, morela nektar dla dzieci 4m+ 200 ml [Data ważności 28-02-2022] Skład

Woda, gruszka 40%, morela 10%, sok cytrynowy, witamina C.

Bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry. Nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Produkt bezglutenowy. 

Nestlé Gerber Organic gruszka, morela nektar dla dzieci 4m+ 200 ml [Data ważności 28-02-2022] Wskazania

Nektar owocowy to żywność przeznaczona dla niemowląt powyżej 4. miesiąca i małych dzieci. 

Nestlé Gerber Organic gruszka, morela nektar dla dzieci 4m+ 200 ml [Data ważności 28-02-2022] Działanie

Pyszny nektar o smaku gruszki i moreli możesz podawać swojemu dziecku już po 4. miesiącu życia. Owoce Gerber Organic pochodzą prosto z ekologicznej farmy, co gwarantuje doskonały smak i zachowanie cennych wartości odżywczych. Nektar ma płynną, delikatnie treściwą konsystencję dzięki czemu doskonale zaspokoi pragnienie Twojego dziecka. Spróbuj także innych wersji smakowych. 

Gerber Organic to linia produktów przygotowanych wyłącznie z surowców uprawianych na ekologicznych farmach. Na organicznych farmach podstawą jest szacunek dla środowiska, troska o dobrostan gleby, zwierząt i roślin, z myślą o przyszłości planety i kolejnych pokoleń. 

Nestlé Gerber Organic gruszka, morela nektar dla dzieci 4m+ 200 ml [Data ważności 28-02-2022] Dawkowanie

Potrzebną porcję przelej do kubeczka. Podawaj w temperaturze pokojowej. Przed podaniem wymieszaj i sprawdź temperaturę. Po otwarciu przechowuj w zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. 

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Sok

Stosowanie

Nektar owocowy to żywność przeznaczona dla niemowląt powyżej 4. miesiąca i małych dzieci. 

Działanie

Pyszny nektar o smaku gruszki i moreli możesz podawać swojemu dziecku już po 4. miesiącu życia. Owoce Gerber Organic pochodzą prosto z ekologicznej farmy, co gwarantuje doskonały smak i zachowanie cennych wartości odżywczych. Nektar ma płynną, delikatnie treściwą konsystencję dzięki czemu doskonale zaspokoi pragnienie Twojego dziecka. Spróbuj także innych wersji smakowych.  Gerber Organic to linia produktów przygotowanych wyłącznie z surowców uprawianych na ekologicznych farmach. Na organicznych farmach podstawą jest szacunek dla środowiska, troska o dobrostan gleby, zwierząt i roślin, z myślą o przyszłości planety i kolejnych pokoleń. 

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.