zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 6szt.
Postać Lizaki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

NaturSept Gardło lizaki o smaku tutti frutti 6 sztuk Skład

(o smaku tutti-frutti) wyciąg suchy z porostu islandzkiego, ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, suszony koncentrat aronii, wyciąg z liści szałwii, kwas L-askorbinowy, czerwień buraczana, kurkumina, aromat, cukier, syrop maltozowy, kwas cytrynowy.

NaturSept Gardło lizaki o smaku tutti frutti 6 sztuk Wskazania

Lizaki na ból gardła dla  dzieci już powyżej 3. Roku życia:
Wyrób medyczny Natur-sept gardło lizaki powlekając błonę śluzową gardła ochronnym filmem:
łagodzi podrażnienia i ból
nawilża gardło
ochrania błonę śluzową gardła
Dzięki swojemu działaniu wyrób medyczny łagodzi towarzyszące stanom zapalnym podrażnienia gardła objawiające się bólem, pieczeniem, uczuciem suchości i trudnościami w przełykaniu. Ponadto wytworzony film zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (takich jak suche lub zimne powietrze), wspomagając przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej. Dodatkowo Natur-sept lizaki wykazują działanie nawilżające i odświeżające na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.
 

NaturSept Gardło lizaki o smaku tutti frutti 6 sztuk Działanie

Sposób postępowania z wyrobem:
Dzieci powyżej 3. roku życia: 1 lizak nie częściej niż trzy razy dziennie. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.
 
Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Wyrób zawiera cukier.
 
Miejsce i warunki przechowywania:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 8-25°C. Chronić od światła i wilgoci. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania.
Krystalizacja nie stanowi wady wyrobu.

Kategoria

Zdrowie dziecka

Producent

Postać

Stosowanie

Lizaki na ból gardła dla  dzieci już powyżej 3. Roku życia: Wyrób medyczny Natur-sept gardło lizaki powlekając błonę śluzową gardła ochronnym filmem: łagodzi podrażnienia i ból nawilża gardło ochrania błonę śluzową gardła Dzięki swojemu działaniu wyrób medyczny łagodzi towarzyszące stanom zapalnym podrażnienia gardła objawiające się bólem, pieczeniem, uczuciem suchości i trudnościami w przełykaniu. Ponadto wytworzony film zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (takich jak suche lub zimne powietrze), wspomagając przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej. Dodatkowo Natur-sept lizaki wykazują działanie nawilżające i odświeżające na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.  

Działanie

Sposób postępowania z wyrobem: Dzieci powyżej 3. roku życia: 1 lizak nie częściej niż trzy razy dziennie. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.   Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Wyrób zawiera cukier.   Miejsce i warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 8-25°C. Chronić od światła i wilgoci. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania. Krystalizacja nie stanowi wady wyrobu.

Beata
Mój synek nie jest zwolennikiem syropów, natomiast po tego lizaka sięga z przyjemnością.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.