zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Verco
Adres


Pojemność 75ml
Postać Emulsja
Dostępność

Spis treści:

Mosbito Baby emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml Skład

Geraniol, CAS: 106-24-1, WE 203-377-1 (zaw. 9,5g/kg)

Mosbito Baby emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml Wskazania

odstraszenie komarów i meszek

Mosbito Baby emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml Działanie

Mosbito Baby to skuteczna ochrona skóry dziecka przed komarami i meszkami, już od 6 miesiąca życia. Nie zawiera barwników, parabenów i oleju parafinowego. Produkt skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów i meszek przez okres 4 godzin od zastosowania.

Mosbito Baby emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml Dawkowanie

pokryć równomiernie odsłonięte części ciała (ręce, nogi, szyję itp.) cienką warstwą preparatu. Unikać kontaktu z oczami i ustami. Na twarz dziecka lub dorosłego nanosić pośrednio - nanieść emulsję na dłoń a następnie delikatnie rozsmarować

Mosbito Baby emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml Przeciwwskazania

Pierwsza pomoc: 

Przy wystąpieniu objawów lub w razie wątpliwości zasięgnąć porady lekarza. Po narażeniu drogą oddechową: Wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój. W razie złego samopoczucia skontaktować się z lekarzem. W kontakcie ze skórą: W przypadku wystąpienia niepokojących objawów narażone partie skóry spłukać dokładnie wodą z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skontaktować się z lekarzem. W kontakcie z oczami: Zanieczyszczone oczy przepłukć dokładnie wodą przez 10-15 min. Unikać silnego strumienia wody - ryzyko uszkodzenia rogówki. Chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe. Skontaktować się z lekarzem okulistą. W przypadku spożycia: Przepłukać usta wodą i wypić ok. 0,5 litra wody. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem, pokazać opakowanie lub etykietę. 

Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania:

Brak spodziewanych skutków narażenia podczas normalnego i zgodnego z przeznaczeniem użycia produktu. W kontakcie z oczami - może powodować zaczerwienienia, podrażnienia, łzawienie. Działa drażniąco na oczy. Dokładnie umyć dłonie po użyciu.

Mosbito Baby emulsja ochronna na komary i meszki 75 ml Dodatkowe

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7285/18

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.


Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

odstraszenie komarów i meszek

Działanie

Mosbito Baby to skuteczna ochrona skóry dziecka przed komarami i meszkami, już od 6 miesiąca życia. Nie zawiera barwników, parabenów i oleju parafinowego. Produkt skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów i meszek przez okres 4 godzin od zastosowania.

Rejestracja

produkt biobójczy

Sposób aplikacji

na skórę

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.