zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 99.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Gabrieli Zapolskiej 38/214 Kraków

Pojemność 30szt
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Skład

substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; tlenek magnezu, otoczka; żelatyna, barwniki; dwutlenek tytanu, indygotyna; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, melatonina, witamina B6 (hlorowodorek pirydoksyny).

Produkt może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.

Wskazania

Suplement diety przeznaczony dla osób mających trudności z zasypianiem

Działanie

Suplement diety zawiera unikalną kompozycję melatoniny - 5 mg, oraz magnezy i witaminy B6. 

Melatonina przyczynia się do skrócenia czasu koniecznego do zaśnięcia oraz do złagodzenia zaburzeń snu (właściwy efekt osiągda się po zażyciu 1 mg melatoniny przed snem, oraz odpowiednią minimum 0,5g zażytej przed snem w pierwszym dniu podróży oraz w następnych kilku dniach po przybyciu na miejsce.

Produkt został dodatkowo wzbogacony o magnez i witaminę B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia. 

Dawkowanie

1 kapsułka przed snem.

Suplement tylko dla dorosłych.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Suplement diety przeznaczony dla osób mających trudności z zasypianiem

Działanie

Suplement diety zawiera unikalną kompozycję melatoniny - 5 mg, oraz magnezy i witaminy B6. Melatonina przyczynia się do skrócenia czasu koniecznego do zaśnięcia oraz do złagodzenia zaburzeń snu (właściwy efekt osiągda się po zażyciu 1 mg melatoniny przed snem, oraz odpowiednią minimum 0,5g zażytej przed snem w pierwszym dniu podróży oraz w następnych kilku dniach po przybyciu na miejsce.Produkt został dodatkowo wzbogacony o magnez i witaminę B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia. 

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.