zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Medela
Adres


Pojemność 250ml
Postać Butelka Smoczek
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Odciągając mleko z piersi i podając je dziecku, wspomagasz jego rozwój. Prawidłowo przygotowane odciągnięte mleko zawiera wszystkie potrzebne dziecku naturalne witaminy i składniki odżywcze. Łatwe w użyciu butelki Medela, dostępne w rozmiarach 150 ml i 250 ml pozwalają precyzyjnie odmierzyć porcje mleka dzięki skali w mililitrach i uncjach. Te poręczne, niezawierające BPA butelki pasują do wszystkich laktatorów Medela, możesz więc odciągać, przechowywać i podawać mleko, korzystając z tej samej uniwersalnej butelki.

Smoczek dostępny jest w wersjach o średnim i wolnym przepływie, co pozwala dostosować butelkę Medela do wieku i potrzeb dziecka w miarę jego rozwoju. Butelka posiada podróżną nakładkę pozwalającą utrzymać smoczek w czystości poza domem.

Wskazania

Nietłukące się butelki Medela dostępne są w dwóch różnych rozmiarach: 150 ml ze smoczkiem z wolnym przepływem i 250 ml ze smoczkiem ze średnim przepływem. Smoczki na wymianę są dostępne osobno.

Wykonane z materiałów niezawierających BPA butelki na pokarm można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

Butelki te można stosować ze wszystkimi laktatorami i smoczkami Medela.

Działanie

Uniwersalne – idealne do odciągania, przechowywania, zamrażania i podawania mleka matki

Jedna butelka do przechowywania i karmienia – nie marnujesz ani kropli cennego pokarmu

Łatwe do mycia

Trwałe – nie pękają ani nie rozpryskują się po upuszczeniu

Materiał bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

Nietłukące się butelki Medela dostępne są w dwóch różnych rozmiarach: 150 ml ze smoczkiem z wolnym przepływem i 250 ml ze smoczkiem ze średnim przepływem. Smoczki na wymianę są dostępne osobno.Wykonane z materiałów niezawierających BPA butelki na pokarm można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej.Butelki te można stosować ze wszystkimi laktatorami i smoczkami Medela.

Działanie

Uniwersalne – idealne do odciągania, przechowywania, zamrażania i podawania mleka matkiJedna butelka do przechowywania i karmienia – nie marnujesz ani kropli cennego pokarmuŁatwe do myciaTrwałe – nie pękają ani nie rozpryskują się po upuszczeniuMateriał bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka

Rejestracja

kosmetyk

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.