zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent MAM Baby
Adres


Pojemność 30szt
Postać Wkładki
Dostępność

Spis treści:

MAM wkładki laktacyjne 30 sztuk Opis

Wkładkom laktacyjnym MAM można w pełni zaufać – są miękkie, wykonane z oddychającego materiału, wygodne i dyskretne. Mimo, że są cienkie to bardzo dobrze wchłaniają mleko, zapewniając suchość przez dłuższy czas. Dzięki plasterkowi mocowanemu do biustonosza wkładki pozostają we właściwym miejscu. W opakowaniu znajduje się 30 szt.

MAM wkładki laktacyjne 30 sztuk Działanie

  • Skuteczność - mimo, że wkładki laktacyjne MAM są niezwykle cienkie to świetnie wchłaniają mleko matki. Są idealne do używania pomiędzy karmieniem
  • Wygoda - plasterek mocujący do biustonosza gwarantuje maksymalną przyczepność dzięki czemu wkładki pozostają na swoim miejscu.
  • Dyskrecja - wkładki laktacyjne MAM są niezwykle miękkie, wykonane z oddychających materiałów i dyskretne.
  • Wkładki laktacyjne MAM wyróżnia ich miękkość i wykonanie z oddychającego materiału, który jest przyjazny dla skóry mamy. Świetnie wchłaniają mleko, a w dodatku są dyskretne i niewidoczne – mama w każdej sytuacji czuje się pewnie.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Działanie

Skuteczność - mimo, że wkładki laktacyjne MAM są niezwykle cienkie to świetnie wchłaniają mleko matki. Są idealne do używania pomiędzy karmieniemWygoda - plasterek mocujący do biustonosza gwarantuje maksymalną przyczepność dzięki czemu wkładki pozostają na swoim miejscu.Dyskrecja - wkładki laktacyjne MAM są niezwykle miękkie, wykonane z oddychających materiałów i dyskretne.Wkładki laktacyjne MAM wyróżnia ich miękkość i wykonanie z oddychającego materiału, który jest przyjazny dla skóry mamy. Świetnie wchłaniają mleko, a w dodatku są dyskretne i niewidoczne – mama w każdej sytuacji czuje się pewnie.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.