zdjecie zdjecie

MAM Pacifier POD opakowanie na smoczki 1 sztuka [27604]

Producent MAM Baby
Pojemność 1szt.
Postać Akcesoria
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

MAM Pacifier POD został opracowany przez projektantów MAM, aby wspierać rodziców podczas aktywnego, pełnego zajęć dnia. Stylowe opakowanie zamykane na suwak do przechowywania i przenoszenia dwóch smoczków można przypiąć do paska, torby lub wózka. Gwarantuje zachowanie czystości smoczka oraz zapobiega jego zgubieniu. Sprzedawane bez smoczków.

Wskazania

Idealny podczas pełnego zajęć dnia.

Działanie

Higieniczne przechowywanie
MAM Pacifier POD to idealny towarzysz wszystkich zabaw i spacerów – ułatwia higieniczne przechowywanie i przenoszenie dwóch smoczków jednocześnie. Skutecznie zapobiega zgubieniu ulubionego smoczka dziecka.

Funkcjonalny design
Opakowanie zamykane jest na suwak, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie smoczków. Zapięcie z rzepem umożliwia przypięcie MAM Pacifier POD do torebki, paska lub wózka dziecięcego przy użyciu rzepów.

Dodatkowe

Do wyboru opcje: [1] PISTACJA lub [2] NIEBIESKI lub [3] FIOLETOWY

Aby dokonać właściwego wyboru prosimy o wpisywanie:  [1] PISTACJA lub [2] NIEBIESKI lub [3] FIOLETOWY w polu Uwagi do zamówienia, które znajdują się w: Koszyk - krok 3.

Opinie o MAM Pacifier POD opakowanie na smoczki 1 sztuka [27604]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.