Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent MAM Baby
Adres


Pojemność 1op.
Postać Laktator
Dostępność

Spis treści:

MAM Manual Brest Pump laktator manualny 1 sztuka [28691] + Butelka Anti-Colic 130 ml Opis

Idealne połączenie funkcjonalności i designu: ręczna pompka do mleka MAM powstała z zamiłowania do szczegółów a jej niewątpliwym atutem jest możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Odciąganie mleka za pomocą pompki jest wygodne i proste z trzech przyczyn.

MAM Manual Brest Pump laktator manualny 1 sztuka [28691] + Butelka Anti-Colic 130 ml Skład

W skład zestawu wchodzą:
1x pompka manualna
1x butelka Anti-Colic 130 ml
1x butelka Anti-Colic 160 ml
2x dyski zasysające

MAM Manual Brest Pump laktator manualny 1 sztuka [28691] + Butelka Anti-Colic 130 ml Działanie


Kółko do regulacji: Umożliwia łatwe ustawianie preferowanej siły ssania. Po obróceniu kółka do oporu w prawo próżnia utrzymuje się przez czas do trzech sekund. W tej pozycji można szybko i wygodnie odciągnąć większą ilość mleka.
Przestawny lejek z miękkimi wkładkami: Lejek jest lekko zakrzywiony i obraca się wokół własnej osi. Dzięki temu można wybrać najwygodniejszą pozycję. Miękkie wkładki we wnętrzu lejka zapewniają odpowiednią stabilność i są przyjemne w kontakcie ze skórą.
Łatwa obsługa: Ręczna pompka do mleka składa się tylko z czterech części. Dzięki temu montaż i czyszczenie zajmują bardzo mało czasu i są niezwykle proste.


Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Działanie

Kółko do regulacji: Umożliwia łatwe ustawianie preferowanej siły ssania. Po obróceniu kółka do oporu w prawo próżnia utrzymuje się przez czas do trzech sekund. W tej pozycji można szybko i wygodnie odciągnąć większą ilość mleka.Przestawny lejek z miękkimi wkładkami: Lejek jest lekko zakrzywiony i obraca się wokół własnej osi. Dzięki temu można wybrać najwygodniejszą pozycję. Miękkie wkładki we wnętrzu lejka zapewniają odpowiednią stabilność i są przyjemne w kontakcie ze skórą.Łatwa obsługa: Ręczna pompka do mleka składa się tylko z czterech części. Dzięki temu montaż i czyszczenie zajmują bardzo mało czasu i są niezwykle proste.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.