Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Lovi
Adres

ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Pojemność 1szt
Postać Laktator
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Lovi Expert 3D Pro laktator elektryczny wyposażony w lejek 3D najbliższy naturalnemu karmieniu. Odzwierciedla dwie fazy odciągania jak u dziecka: stymulację naśladującą szybkie ruchy ssące niemowlęcia pobudzające produkcję i wypływ pokarmu, oraz fazę głębokiego odciągania - naśladuje wolniejsze, głębsze, efektywne ssanie pokarmu przez dziecko.

Zawartość opakowania

W zestawie: baza laktatora, silikonowy, lejek 3D, osłona lejka 3D, butelka LOVI Medical+ 150 ml, dynamiczny smoczek LOVI mini 0m+, dysk uszczelniający, nakrętka i kubek do pojenia, adapter, podstawka pod butelkę, wtyczka, kabel USB, wężyk, wkładki laktacyjne LOVI Discreet Elegance (próbki), poradnik ,,Szkoła karmienia piersią”, torebka/plecak na laktator

Charakterystyka produktu

Lejek najbliższy naturalnemu karmieniu nie tylko ssie, ale przede wszystkim uciska brodawkę podobnie jak usta i język dziecka powodując naturalny wypływ mleka.
Dzięki dedykowanej ażurowej osłonie lejka 3D, która umożliwia kontrolę siły nacisku na brodawkę, co wpływa na skuteczność w problemach laktacyjnych i pobudzeniu laktacji po cesarskim cięciu.
Pozwala to na dyskretne odciąganie w każdych warunkach, również przy śpiącym dziecku czy w nocy.
Odciąga pokarm w dwóch fazach.
Aż 9 poziomów mocy w fazie stymulacji i 9 w fazie odciągania.
Wbudowany akumulator (zapewnia 3 sesje odciągania na jednym ładowaniu), dodatkowo możliwość ładowania przez USB np. z powerbanku.

Uwagi

Dane techniczne:

Zasilanie bateryjne: Li-ion battery 3,7V , 2200mAh
Zasilanie sieciowe: 100-240 V / 50/60Hz
Maksymalna moc wyrobu: 5 W

Przed użyciem laktatora przeczytaj dokładnie całą Intrukcję.

Marka LOVI rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca się rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające. Mleko matki jest najzdrowszym i najbardziej wartościowym pokarmem dla noworodków i niemowląt. Jest zalecane jako wyłączny pokarm podawany dziecku w pierwszych 6 miesiącach życia. Po 6 miesiącu powinno być ono łączone z pokarmem stałym.

Laktator nie jest przeznaczony do odciągania pokarmu, gdy głodne dziecko nie może samodzielnie opróżnić piersi tj. we wszystkich przypadkach, gdy występuje blokada przewodów mlecznych.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Rejestracja

wyrób medyczny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.