Linicin Lotion płyn na wszy i gnidy 100 ml

cena
26,48 zł
Producent Meda Pharma
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Linicin Lotion to płyn przeciwwszawiczy. Zawiera wyłącznie gruntownie przebadane i łagodne dla włosów składniki .Ich działanie polega na mechanicznym blokowaniu wychwytu tlenu przez wszy głowowe. Oprócz właściwości przeciwwszawiczych dodatkowo odżywia i pielęgnuje włosy dzięki obecności takich substancji jak witamina E, olejek migdałowy i olej z pestek moreli

Dawkowanie

Może być stosowany u osób dorosłych, a także u dzieci od 6 miesiąca życia oraz kobiet w okresie ciąży bądź karmienia. Nie zawiera on toksycznych substancji owadobójczych ani insektycydów.  Bardzo prosty i wygodny w użyciu. Zabieg przy jego zastosowaniu trwa tylko 15 minut. Dołączony do płynu grzebień ze stali nierdzewnej umożliwia precyzyjne wyczesanie martwych wszy i gnid z włosów. Jest on także przydatny podczas rutynowych kontroli włosów u dziecka.

Dodatkowe

Linicin Lotion nie może być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przed pierwszym zastosowaniem zaleca się przetestowanie preparatu na niewielkiej powierzchni skóry.

Linicin Lotion może nieznacznie podrażniać oczy. Należy unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu przemyć oczy dużą ilością wody.

Opinie o Linicin Lotion płyn na wszy i gnidy 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Linicin Lotion płyn na wszy i gnidy 100 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.