product-image
Lactacyd Pharma Prebiotic Plus płyn do higieny intymnej 250 ml
20.52 zł
Lactacyd Pharma Prebiotic Plus płyn do higieny intymnej 250 ml
Lactacyd Pharma Prebiotic Plus płyn do higieny intymnej 250 ml
Lactacyd Pharma Prebiotic Plus płyn do higieny intymnej 250 ml
Lactacyd Pharma Prebiotic Plus płyn do higieny intymnej 250 ml

Lactacyd Pharma Prebiotic Plus płyn do higieny intymnej 250 ml

Brak ocen
250 ml 200 ml
Producent
Pojemność
250ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 8.21 zł

Dostępny

20.52 zł

Opis

Płyn do higieny intymniej LACTACYD PHARMA PREBIOTIC 250 ml

Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma Prebiotic dla kobiet ze skłonnością do infekcji intymnych. Do codziennego stosowania.

Wskazania

Pielęgnacyjny płyn higieniczny dla kobiet wzbogacony o prebiotyki, odpowiedni dla kobiet chcących odbudować i wzmocnić naturalną mikroflorę. 

Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma Prebiotic to produkt odpowiedni dla kobiet, które borykają się z częstymi zaburzeniami mikroflory okolic intymnych. Delikatny kosmetyk z linii Lactacyd Pharma Prebiotic odbudowuje i wzmacnia naturalną mikroflorę. Sprawdza się przy osłabieniu naturalnej bariery ochronnej okolic intymnych, wywołanym przez złą dietę, stres, zbyt intensywny tryb życia lub inne czynniki zewnętrzne. Preparat przeznaczony jest do codziennego stosowania.

Lactacyd płyn do higieny intymnej Pharma Prebiotyczny zawiera naturalny kwas L-mlekowy, dzięki czemu pomaga przywrócić naturalną równowagę i wzmocnić ochronę stref kobiecych. Dzięki zawartości naturalnych prebiotyków, kosmetyk do codziennej higieny odbudowuje i wzmacnia naturalną mikroflorę stref intymnych, która chroni przed dyskomfortem i nawracaniem infekcji intymnych. 

Środek został przebadany ginekologicznie i dermatologicznie. Łagodność i skuteczność udowodniona klinicznie. Polecany do codziennego stosowania. 

Działanie

  • wzbogaca mikroflorę okolic intymnych o naturalne składniki prebiotyczne,
  • zawiera naturalne składniki o właściwościach terapeutycznych,
  • wzmacnia naturalną barierę ochronną okolic intymnych,
  • łagodzi uczucie dyskomfortu,
  • pomaga utrzymać równowagę pH stref intymnych,
  • pomaga utrzymać prawidłowe kwaśne środowisko miejsc intymnych.

Dawkowanie

Nanieś na dłoń niewielką ilość płynu i umyj okolice intymne i dokładnie spłucz wodą. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.

Dodatkowe

Należy zaprzestać stosowania płynu w momencie, gdy pojawią się pierwsze objawy reakcji alergicznej

Producent

Postać

Stosowanie

Pielęgnacyjny płyn higieniczny dla kobiet wzbogacony o prebiotyki, odpowiedni dla kobiet chcących odbudować i wzmocnić naturalną mikroflorę.  Płyn do higieny intymnej Lactacyd Pharma Prebiotic to produkt odpowiedni dla kobiet, które borykają się z częstymi zaburzeniami mikroflory okolic intymnych. Delikatny kosmetyk z linii Lactacyd Pharma Prebiotic odbudowuje i wzmacnia naturalną mikroflorę. Sprawdza się przy osłabieniu naturalnej bariery ochronnej okolic intymnych, wywołanym przez złą dietę, stres, zbyt intensywny tryb życia lub inne czynniki zewnętrzne. Preparat przeznaczony jest do codziennego stosowania. Lactacyd płyn do higieny intymnej Pharma Prebiotyczny zawiera naturalny kwas L-mlekowy, dzięki czemu pomaga przywrócić naturalną równowagę i wzmocnić ochronę stref kobiecych. Dzięki zawartości naturalnych prebiotyków, kosmetyk do codziennej higieny odbudowuje i wzmacnia naturalną mikroflorę stref intymnych, która chroni przed dyskomfortem i nawracaniem infekcji intymnych.  Środek został przebadany ginekologicznie i dermatologicznie. Łagodność i skuteczność udowodniona klinicznie. Polecany do codziennego stosowania. 

Działanie

• wzbogaca mikroflorę okolic intymnych o naturalne składniki prebiotyczne, • zawiera naturalne składniki o właściwościach terapeutycznych, • wzmacnia naturalną barierę ochronną okolic intymnych, • łagodzi uczucie dyskomfortu, • pomaga utrzymać równowagę pH stref intymnych, • pomaga utrzymać prawidłowe kwaśne środowisko miejsc intymnych.

Dla kogo

kobieta

Kluczowy składnik

kwas mlekowy
inulina

Problem

ochrona intymna

Wiek

Bez ograniczeń

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem