zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Omega Pharma
Adres


Pojemność 250ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

LACTACYD® Pharma o właściwościach ANTYBAKTERYJNYCH

Lactacyd Pharma płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych ułatwia codzienną pielęgnację stref intymnych. Odpowiedni dla kobiet w ciąży. 

Skład

Wzbogacony o antyseptyczny ekstrakt tymianku, Zawiera naturalny środek antybakteryjny.

Wskazania

Płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i dla pań ze skłonnością do nawracających infekcji bakteryjnych.

Lactacyd Pharma płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk ułatwiający codzienną troskę o delikatne strefy intymne. Wzbogacony o naturalny kwas L-mlekowy, pomaga utrzymywać naturalną równowagę okolic intymnych. Posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne, które pomagają hamować rozwój złych bakterii oraz aktywnie zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Lactacyd Pharma to płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych, który nie zaburza naturalnego pH okolic intymnych. Jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji dla kobiet ze skłonnościami do zakażeń bakteryjnych, które mogą objawiać się w postaci wodnistych upławów, podrażnień oraz nieprzyjemnych zapachów. Polecany jest szczególnie kobietom aktywnym fizycznie oraz w trakcie menstruacji. Odpowiedni dla kobiet w ciąży. 

Lactacyd Pharma o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk o  potwierdzonej klinicznie skuteczności i łagodności. Łagodny płyn do higieny intymnej Lactacyd został wzbogacony o tymianek – składnik o właściwościach antyseptycznych. Odczyn pH 3.5 produktu pozwala przywrócić naturalną równowagę kwasową i ochronę okolic intymnych.

Działanie

posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne,

jest odpowiedni do codziennej higieny intymnej,

pomaga hamować rozwój złych bakterii,

wspiera utrzymanie zdrowej mikroflory okolic intymnych,

pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych.

Dawkowanie

Niewielką ilość płynu należy nanieść na dłoń, a następnie umyć okolice intymne. Na koniec dokładnie spłukać wodą. Można go stosować codziennie, także w przypadku występowania zakażeń okolic intymnych. Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego. 

Dodatkowe

Należy zaprzestać stosowania płynu w momencie, gdy pojawią się pierwsze objawy reakcji alergicznej.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i dla pań ze skłonnością do nawracających infekcji bakteryjnych.Lactacyd Pharma płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk ułatwiający codzienną troskę o delikatne strefy intymne. Wzbogacony o naturalny kwas L-mlekowy, pomaga utrzymywać naturalną równowagę okolic intymnych. Posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne, które pomagają hamować rozwój złych bakterii oraz aktywnie zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.Lactacyd Pharma to płyn do higieny intymnej o właściwościach antybakteryjnych, który nie zaburza naturalnego pH okolic intymnych. Jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji dla kobiet ze skłonnościami do zakażeń bakteryjnych, które mogą objawiać się w postaci wodnistych upławów, podrażnień oraz nieprzyjemnych zapachów. Polecany jest szczególnie kobietom aktywnym fizycznie oraz w trakcie menstruacji. Odpowiedni dla kobiet w ciąży. Lactacyd Pharma o właściwościach antybakteryjnych to kosmetyk o  potwierdzonej klinicznie skuteczności i łagodności. Łagodny płyn do higieny intymnej Lactacyd został wzbogacony o tymianek – składnik o właściwościach antyseptycznych. Odczyn pH 3.5 produktu pozwala przywrócić naturalną równowagę kwasową i ochronę okolic intymnych.

Działanie

• posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne,• jest odpowiedni do codziennej higieny intymnej,• pomaga hamować rozwój złych bakterii,• wspiera utrzymanie zdrowej mikroflory okolic intymnych,• pomaga utrzymać równowagę pH okolic intymnych.

Dla kogo

kobieta

Problem

ochrona intymna

Rejestracja

kosmetyk

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.