Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Lab.Home
Adres


Pojemność 1szt
Postać Test
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

CRP-Screen, ultraczuły (8-100 mg/L) test CRP z krwi 1 sztuka LabHome Opis

LabHome CRP Screen to domowy test do diagnostyki infekcji i stanów zapalnych – badanie poziomu Białka C-reaktywnego (CRP) w krwi pełnej.


LabHome CRP Screen pozwala na wykrycie podwyższonego poziomu CRP w krwi, co pomaga ustalić przyczynę infekcji. Przeziębienie, grypa i większość infekcji dróg oddechowych wywołują wirusy,na które nie działa antybiotyk. Zanim zastosujesz antybiotyk sprawdź poziomu Białka CRP w krwi.

CRP-Screen, ultraczuły (8-100 mg/L) test CRP z krwi 1 sztuka LabHome Skład

Zawartość opakowania:

- 1x aluminiowa, szczelna torebka zawierająca

- 1x płytkę testową

- 1x plastikową pipetę

- 1x saszetka z pochłaniaczem wilgoci

- 1x buletka z zakraplaczem zawierająca 3ml diluentu

- 1x sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi

CRP-Screen, ultraczuły (8-100 mg/L) test CRP z krwi 1 sztuka LabHome Wskazania

Jedyny, dostępny zarówno dla pacjentów jak i profesjonalistów test półilościowy - pozwalający na określenie zakresu stężeń białka CRP w przedziałach:

1) poniżej 8 mg/L

2) od 8 do 40 mg/L

3) od 40 do 100 mg/L

4) powyżej 100 mg/L


Zakres stężeń testu CRP-Screen (8-100mg/L) jest taki sam jak w profesjonalnych półilościowych testach CRP i zgodny z powszechnie obowiązującymi rekomendacjami lekarzy.

W jakim celu wykonywany jest test?

- Uniknięcie niepotrzebnej antybiotykoterapii - poziom CRP jest wskaźnikiem diagnostycznym, pomagającym różnicować podłoże infekcji wirusowej od bakteryjnej. Antybiotyki działają tylko na bakterie!

- Wykrycie stanu zapalnego - często chorób oraz schorzeń jelit i układu pokarmowego, rozwoju infekcji bakteryjnej po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych

- Zwiększone ryzyko rozwoju miażdżycy - u osób z zaburzeniami gospodarki lipidowej oraz schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, wysokie CRP może wskazywać na rozwój miażdżycy naczyń.

CRP-Screen, ultraczuły (8-100 mg/L) test CRP z krwi 1 sztuka LabHome Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Jedyny, dostępny zarówno dla pacjentów jak i profesjonalistów test półilościowy - pozwalający na określenie zakresu stężeń białka CRP w przedziałach:1) poniżej 8 mg/L2) od 8 do 40 mg/L3) od 40 do 100 mg/L4) powyżej 100 mg/LZakres stężeń testu CRP-Screen (8-100mg/L) jest taki sam jak w profesjonalnych półilościowych testach CRP i zgodny z powszechnie obowiązującymi rekomendacjami lekarzy.W jakim celu wykonywany jest test?- Uniknięcie niepotrzebnej antybiotykoterapii - poziom CRP jest wskaźnikiem diagnostycznym, pomagającym różnicować podłoże infekcji wirusowej od bakteryjnej. Antybiotyki działają tylko na bakterie!- Wykrycie stanu zapalnego - często chorób oraz schorzeń jelit i układu pokarmowego, rozwoju infekcji bakteryjnej po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych- Zwiększone ryzyko rozwoju miażdżycy - u osób z zaburzeniami gospodarki lipidowej oraz schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, wysokie CRP może wskazywać na rozwój miażdżycy naczyń.

Majka
nasze 5 opakowanie, robiłam sobie i kilkukrotnie u córki - bardzo dobra jakość testu, a zarazem prosty

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.