zdjecie zdjecie

Klorane Liść Figowy mleczko do ciała 200 ml

cena
49,98 zł
Ilość:
Producent Klorane
Pojemność 200 ml
Postać Mleczko
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Klorane Mleczko do ciała Liść figowy z organicznym masłem Capuacu do wszystkich rodzajów skóry. Odżywienie. 24 nawilżanie.

Skład

96% naturalna ultralekka formuła szybko wnika w skórę, zapewniając jej 24-godzinne nawilżenie, nie pozostawiając tłustej warstwy.

Organiczne amazońskie masło Capuacu, znane ze swoich odżywczych właściwości. Masło Capuacu 1,5 raza bardziej odżywcze, niż masło Karite.

Zapach liścia figowego z pobudzającymi nutami figi, białej herbaty i frezji.

Wskazania

Wszystkie rodzaje skóry. Odżywianie.

Działanie

Klorane Mleczko do ciała Liść figowy z organicznym masłem Capuacu do wszystkich rodzajów skóry. Odżywienie. 24 nawilżanie. Klorane Mleczko do ciała Liść figowy z organicznym masłem Capuacu, znanym ze swoich odżywczych właściwości. W 96% naturalna ultralekka formuła szybko wnika w skórę, zapewniając jej 24-godzinne nawilżenie, nie pozostawiając tłustej warstwy. Zapach liścia figowego z pobudzającymi nutami figi, białej herbaty i frezji. Ekologiczne opakowanie. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Dawkowanie

Nakładać na ciało.

Opinie o Klorane Liść Figowy mleczko do ciała 200 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.