zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent ICB Pharma
Adres


Pojemność 200ml
Postać Spray
Dostępność

Spis treści:

Kick The Tick Max Repelent Plus spray 200 ml Opis

Spray w ekonomicznym opakowaniu, który skutecznie chroni przed kleszczami, komarami i meszkami.

Kick The Tick Max Repelent Plus spray 200 ml Skład

Substancja czynna: Butyloacetyloaminopropionian etylu 10g/100g, 2-(2-hydroksyetylo) piperydyno-1-karboksylan sec-butylu/ikarydyna, 0,5g/100g, Olejek z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany 0,5g/100g.

Kick The Tick Max Repelent Plus spray 200 ml Wskazania

Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, meszek, kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę. Można stosować go u dzieci od 3-go roku życia.

Kick The Tick Max Repelent Plus spray 200 ml Działanie

Trójskładnikowa formuła działa odstraszająco na owady i kleszcze oraz zakłóca ich receptory czuciowe. Zapewnia skuteczną ochronę do 4 godzin. 

Kick The Tick Max Repelent Plus spray 200 ml Dawkowanie

Niewielką ilość repelentu należy rozpylić w odległości ok. 20 cm na miejsce narażone na ukąszenia. Na twarz nanosić pośrednio: nanieść repelent na dłoń, a następnie lekko natrzeć skórę.

  • 1 raz dziennie - dzieci od 3 roku życia.
  • 2 razy dziennie - dzieci od 12 roku życia oraz osoby dorosłe.

Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Nie wdychać par produktu. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Nie stosować produktu na dłonie dzieci. Chronić oczy, usta, nos. Nie spożywać repelentu, nie nanosić na odzież.

Kick The Tick Max Repelent Plus spray 200 ml Przeciwwskazania

NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić Nie rozpylać nad otwartym ogniem, lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym.

Pierwsza pomoc:

Zapewnić dostęp świeżego powietrza.

W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Dalej płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. W przypadku spożycia dokładnie wypłukać usta wodą. W przypadku skażenia skóry umyć dużą ilością wody z mydłem. W razie potrzeby skontaktować się lekarzem. Nie stwierdzono ubocznych skutków stosowania produktu innych, niż te wynikające z klasyfikacji.

Kick The Tick Max Repelent Plus spray 200 ml Dodatkowe

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 6718/16

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.


Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, meszek, kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę. Można stosować go u dzieci od 3-go roku życia.

Działanie

Trójskładnikowa formuła działa odstraszająco na owady i kleszcze oraz zakłóca ich receptory czuciowe. Zapewnia skuteczną ochronę do 4 godzin. 

Rejestracja

produkt biobójczy

Sposób aplikacji

na skórę

Ewelina
Kick the tick zabieram zawsze ze sobą na wycieczkę do lasu czy do parku. Preparat ten chroni Moje dzieci przed kleszczami, komarami i meszkami. Dzięki kick tick spray nigdy nie wracają one do domu pogryzione, więc uważam, że preparat ten naprawdę działa. Kick the tick ma same pozytywne opinie w internecie! Można go stosować u dzieci od 3 roku życia. Produkt ten zapewnia skuteczną ochronę do 4 godzin. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.