Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Iwostin
Adres

ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa

Pojemność 50ml
Postać Krem
Dostępność

Spis treści:

Iwostin Solecrin Lucidin SPF50+ krem ochronny rozjaśniający przebarwienia 50 ml Wskazania

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej z przebarwieniami. Nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku długiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry.

Iwostin Solecrin Lucidin SPF50+ krem ochronny rozjaśniający przebarwienia 50 ml Działanie

Zapewnia bardzo wysoką ochronę skóry wrażliwej z tendencją do powstawania przebarwień przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Rozjaśnia przebarwienia. Przeciwdziała powstawaniu nowych dzięki bardzo wysokiej ochronie UV.

Efekty:
96 % osób testujących potwierdza, że produkt zmniejsza widoczność przebarwień*.
100 % osób testujących potwierdza, że produkt chroni przed powstawaniem nowych przebarwień*.
80 % osób testujących potwierdza, że po wchłonięciu produkt nie pozostawia uczucia lepkości skóry*.

Połączenie filtrów organicznych, które pochłaniają promieniowanie UVB i UVA oraz filtra mineralnego, który dodatkowo powoduje mniejsze ryzyko reakcji alergicznych i podrażnień.
Witamina E - chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry.

Iwostin Solecrin Lucidin SPF50+ krem ochronny rozjaśniający przebarwienia 50 ml Dawkowanie

Krem nakładać rano na oczyszczoną skórę twarzy lub inne obszary skóry z przebarwieniami, również po zabiegach dermatologicznych. Nie należy stosować preparatu na znamiona barwnikowe, plamy o nierównej pigmentacji i płaskie blizny. Preparat oddziałuje na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące. Kuracja powinna trwać około 6-8 tygodni.

Kategoria

Makijaż

Producent

Postać

Stosowanie

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej z przebarwieniami. Nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku długiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry.

Działanie

Zapewnia bardzo wysoką ochronę skóry wrażliwej z tendencją do powstawania przebarwień przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Rozjaśnia przebarwienia. Przeciwdziała powstawaniu nowych dzięki bardzo wysokiej ochronie UV. Efekty:96 % osób testujących potwierdza, że produkt zmniejsza widoczność przebarwień*.100 % osób testujących potwierdza, że produkt chroni przed powstawaniem nowych przebarwień*. 80 % osób testujących potwierdza, że po wchłonięciu produkt nie pozostawia uczucia lepkości skóry*. Połączenie filtrów organicznych, które pochłaniają promieniowanie UVB i UVA oraz filtra mineralnego, który dodatkowo powoduje mniejsze ryzyko reakcji alergicznych i podrażnień. Witamina E - chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry.

Dla kogo

kobieta mężczyzna

Problem

skóra wrażliwa skóra z przebarwieniami

Rejestracja

dermokosmetyk

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.