zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Farmapol
Adres


Pojemność 200g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Skład

mielone nasiona lnu zwyczajnego, łupina nasienna babki jajowatej, LactoSpore® Lactobacillus coagulans MTCC 5856

Wskazania

Suplement diety Ispagul® S + Probiotyk przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Działanie

Probiotyk LactoSpore® przyczynia się do odbudowy naturalnej mikroflory bakteryjnej jelit.

Łupina nasienna babki jajowatej i mielone nasiona lnu zwyczajnego wspierają prawidłową pracę jelit. W łagodny sposób oddziałują na śluzówkę jelit, wspomagając ich właściwą perystaltykę. Dzięki właściwościom wiązania wody przyczyniają się do zmiękczenia stolca oraz zwiększenia jego objętości. Korzystnie wpływają na szybsze przesuwanie się treści pokarmowej w jelitach, ułatwiając wypróżnianie. Łupiny nasienne babki jajowatej pomagają ponadto utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Dawkowanie

Odmierzyć porcję proszku 3g do kreski na załączonej miarce, dobrze wymieszać z ¾ szklanki wody lub soku i wypić. Proszek można dodać również do jogurtu, płatków śniadaniowych lub innej żywności i obficie popić. Spożywać 1-3 porcji proszku na dobę, najlepiej rano i wieczorem.

1 porcja (3g) zawiera:

Mielone nasiona lnu zwyczajnego - 2,1 g*

Łupina nasienna babki jajowatej - 0,9 g*

LactoSpore® Lactobacillus coagulans MTCC 5856 - 120 x 106 CFU

CFU - (colony forming unit) - jednostka tworząca kolonię

* brak referencyjnej wartości spożywczej

Przeciwwskazania

Nie zaleca się spożywania suplementu diety Ispagul® S + Probiotyk w przypadku chorób przewodu pokarmowego, niedrożności jelit, ciężkiej cukrzycy oraz podczas silnych biegunek, którym towarzyszy gorączka.

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed spożyciem suplementu diety Ispagul®S + Probiotyk.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Suplement diety Ispagul® S + Probiotyk przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Działanie

Probiotyk LactoSpore® przyczynia się do odbudowy naturalnej mikroflory bakteryjnej jelit.Łupina nasienna babki jajowatej i mielone nasiona lnu zwyczajnego wspierają prawidłową pracę jelit. W łagodny sposób oddziałują na śluzówkę jelit, wspomagając ich właściwą perystaltykę. Dzięki właściwościom wiązania wody przyczyniają się do zmiękczenia stolca oraz zwiększenia jego objętości. Korzystnie wpływają na szybsze przesuwanie się treści pokarmowej w jelitach, ułatwiając wypróżnianie. Łupiny nasienne babki jajowatej pomagają ponadto utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.