zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Ideepharm
Adres


Pojemność 50ml
Postać Krem
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Ideepharm Nivelazione Skin Therapy Protect nawilżający krem do stóp i paznokci 50 ml Skład

Woda oczyszczona, Mocznik, Gliceryna, Parafina ciekła, Glikol propylenowy, Olej słonecznikowy, Dimetikon, Diester kwasu stearynowego i poliglicerolu-3 metyloglukozy, Mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, Stearynian glicerolu, Kwas mlekowy, Poliuretan-62, Oksyetylenowany alkohol tridecylowy, Parafina stała, Trójgliceryd C10-C18, Wosk pszczeli, Kwas stearynowy, Guma ksantanowa, Sól sodowa mleczanu kaprylowego i laurynowego, Cytrynian trietylu, Octan tokoferylu, Fenoksyetanol, Etyloheksylogliceryna, Sól dwusodowa kwasu wersenowego, Kompozycja zapachowa

Ideepharm Nivelazione Skin Therapy Protect nawilżający krem do stóp i paznokci 50 ml Wskazania

Nawilżający krem do stóp i paznokci przeznaczony jest dla osób, których skóra oraz paznokcie wymagają odpowiedniego nawilżenia i przywrócenia funkcji barierowych, wspomagająco w profilaktyce oraz w łagodzeniu objawów infekcji grzybiczych.

Ideepharm Nivelazione Skin Therapy Protect nawilżający krem do stóp i paznokci 50 ml Działanie

Preparat nawilża skórę oraz odbudowuje jej barierę hydrolipidową, zmniejszając ryzyko powstawania pęknięć i mikrouszkodzeń. Wspomaga łagodzenie objawów związanych z zakażeniami o podłożu grzybiczym, takich jak: szorstkość, suchość i nadmierne rogowacenie skóry oraz uczucie świądu i pieczenia. Wyrób posiada odpowiednie, lekko kwaśne pH, które zapobiega zasiedlaniu się i rozwojowi grzybów patogennych, zmniejszając ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych.

JUŻ OD PIERWSZEJ APLIKACJI:
- działa nawilżająco i kojąco
- łagodzi uczucie świądu i pieczenia

W WYNIKU REGULARNEGO STOSOWANIA:
- tworzy barierę ochronną, zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych
- wspomaga łagodzenie defektów skóry stóp takich jak modzele, nagniotki, suche i pękające pięty

Ideepharm Nivelazione Skin Therapy Protect nawilżający krem do stóp i paznokci 50 ml Dawkowanie

Niewielką ilość preparatu nałożyć na czystą i osuszoną skórę stóp, szczególnie w miejscach, w których występuje szorstkość, suchość i jej nadmierne rogowacenie oraz odczuwany jest świąd i nieprzyjemne uczucie napięcia. Następnie rozprowadzić okrężnymi ruchami i zaczekać do całkowitego wchłonięcia. Zarówno przed, jak i po aplikacji preparatu dokładnie umyć ręce. Warto pamiętać o prawidłowej higienie całego ciała u osób z objawami grzybicy stóp.

Ideepharm Nivelazione Skin Therapy Protect nawilżający krem do stóp i paznokci 50 ml Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować na uszkodzona skórę. Nie stosować w przypadku dyshydrozy (sucha, wyjątkowa cienka i pergaminowa skóra wywołana niedokrwieniem stóp).

Ideepharm Nivelazione Skin Therapy Protect nawilżający krem do stóp i paznokci 50 ml Dodatkowe

Wyrób przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wątpliwości lub pojawienia się na stopach niepokojących zmian należy skonsultować się z lekarzem.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Nawilżający krem do stóp i paznokci przeznaczony jest dla osób, których skóra oraz paznokcie wymagają odpowiedniego nawilżenia i przywrócenia funkcji barierowych, wspomagająco w profilaktyce oraz w łagodzeniu objawów infekcji grzybiczych.

Działanie

Preparat nawilża skórę oraz odbudowuje jej barierę hydrolipidową, zmniejszając ryzyko powstawania pęknięć i mikrouszkodzeń. Wspomaga łagodzenie objawów związanych z zakażeniami o podłożu grzybiczym, takich jak: szorstkość, suchość i nadmierne rogowacenie skóry oraz uczucie świądu i pieczenia. Wyrób posiada odpowiednie, lekko kwaśne pH, które zapobiega zasiedlaniu się i rozwojowi grzybów patogennych, zmniejszając ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych.JUŻ OD PIERWSZEJ APLIKACJI:- działa nawilżająco i kojąco- łagodzi uczucie świądu i pieczeniaW WYNIKU REGULARNEGO STOSOWANIA:- tworzy barierę ochronną, zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych- wspomaga łagodzenie defektów skóry stóp takich jak modzele, nagniotki, suche i pękające pięty

Dla kogo

kobieta mężczyzna

Kluczowy składnik

mocznik

Problem

każdy rodzaj skóry

Rejestracja

wyrób medyczny

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.