product-image
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g
27.44 zł
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g

Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
100 g
Postać


Dostępny

27.44 zł

Skład

1g żelu zawiera: Ibuprofen 50 mg, Lewomentol 30 mg.

Dawkowanie

Produkt leczniczy stosuje się miejscowo na skórę. Dorośli, osoby w podeszłym wieku i dzieci powyżej 12 lat: nakładać 5 do12 cm żelu (ilość odpowiadająca około 50 do 125 mg ibuprofenu) do 3 razy na dobę na bolące miejsce. Żel należy delikatnie wsmarowywać aż do całkowitego wchłonięcia. Nie należy stosować żelu częściej niż co 4 godziny w ciągu doby i nie dłużej niż przez 2 tygodnie, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Jeżeli nie ma potrzeby smarowania rąk w celach leczniczych, to po każdorazowym wsmarowaniu produktu leczniczego należy umyć ręce.
Dzieci w wieku poniżej 12 lat: nie ma właściwego wskazania do stosowania produktu leczniczego IBUM w postaci żelu u dzieci w tej grupie wiekowej. Niewskazane jest stosowanie produktu bez zalecenia lekarza.

Wskazania

Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia objawowego: bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe i nerwobóle.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia objawowego: bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe i nerwobóle.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Sposób aplikacji

na skórę

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Marianna
Kiedyś kupowałam jego odpowiednik, ale uważam, że ten, oryginalny jest najlepszy. Kupuję na dolegliwości mięśniowe. Ma świetne działanie przeciwbolowe i przeciwzapalne. Polecam Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g, który w Waptece jest najtańszy!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem