product-image
Ibum 200mg 30 kapsułek
15.20 zł
product-logo
product-logo

Ibum 200mg 30 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
30szt.
Postać


Dostępny

15.20 zł

Skład

1 tabletka: Ibuprofenum 200 mg. 

Makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: Bóle różnego pochodzenia, bolesne miesiączkowanie i gorączka: 200-400 mg (1-2 kapsułki), w razie potrzeby co 4-6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg na dobę. Kapsułki należy popić szklanką wody; Leku nie należy stosować dłużej niż 10 dni w leczeniu bólu i dłużej niż 3 dni w leczeniu gorączki, bez konsultacji z lekarzem. Jeżeli mimo przyjmowania leku dolegliwości bólowe i gorączka nasilają się lub występują nowe, dodatkowe objawy, po 2 dniach stosowania leku należy skonsultować się z lekarzem.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Wskazania

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu: (bóle głowy, w tym także migreny, bóle zębów, bóle mięśni, bóle po urazach, nerwobóle), bolesne miesiączkowanie, stany gorączkowe.

Przeciwwskazania

Nie należy stosowac leku u pacjentów: z nadwrażliwością na ibuprofen lub którykolwiek ze składników leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ).; z czynną lub przebytą chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również występującymi po zastosowaniu NLPZ; u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi wystepowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej.; z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca; przyjmujacych jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększa się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych); w ostatnich trzech miesiacach ciąży; ze skaza krwotoczną ;u dzieci w wieku poniżej 12lat.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu: (bóle głowy, w tym także migreny, bóle zębów, bóle mięśni, bóle po urazach, nerwobóle), bolesne miesiączkowanie, stany gorączkowe.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Aleksandra
ocena ocena ocena ocena ocena
W bólach miesiączkowych pomaga mi tylko ibum. Lek ten działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zaletą Ibum 200mg jest płynna kapsułka, dzięki czemu działa szybciej niż standardowa tabletka. Do zakupu zachęca również cena. Tabletki ibum naprawdę warto mieć w domowej apteczce.

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.