Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Zdrovit
Adres


Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Ibesan 30 kapsułek Skład

Naturalna glinka mineralna, simetikon 50%, hydroksypropylometyloceluloza, celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, olej z nasion słonecznika, dwutlenek tytanu.

Ibesan 30 kapsułek Wskazania

Szybka ulga w bolesnych objawach związanych z zespołem jelita drażliwego.

Ibesan 30 kapsułek Działanie

- Przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym
- Łagodzi ból brzucha w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS)
- Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit

Składniki aktywne wyrobu to naturalna glinka mineralna (krzemian magnezowo-glinowy) oraz simetikon. Składniki te nie ulegają wchłanianiu w jelitach. Naturalna glinka mineralna absorbuje toksyny, bakterie oraz rotawirusy, uniemożliwiając im przyleganie do błony śluzowej jelit. Simetikon powoduje łatwiejsze łączenie się pęcherzyków gazów w żołądku i jelitach, co ułatwia pasaż gazów w jelitach.

Ibesan 30 kapsułek Dawkowanie

Zalecana dawka dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia to 2 kapsułki 3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie. Kapsułki IBESAN powinny być przyjmowane z jedzeniem lub po posiłku. Kapsułki należy połykać w całości, popijając szklanką wody (ok. 200ml).

Nie należy stosować kapsułek Ibesan dłużej niż 30 dni jako jednorazową terapię. Stosowanie kapsułek można wznowić po 4 dniach przerwy w ich przyjmowaniu.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Szybka ulga w bolesnych objawach związanych z zespołem jelita drażliwego.

Działanie

- Przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym- Łagodzi ból brzucha w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS)- Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelitSkładniki aktywne wyrobu to naturalna glinka mineralna (krzemian magnezowo-glinowy) oraz simetikon. Składniki te nie ulegają wchłanianiu w jelitach. Naturalna glinka mineralna absorbuje toksyny, bakterie oraz rotawirusy, uniemożliwiając im przyleganie do błony śluzowej jelit. Simetikon powoduje łatwiejsze łączenie się pęcherzyków gazów w żołądku i jelitach, co ułatwia pasaż gazów w jelitach.

Kluczowy składnik

glinka symetykon

Rejestracja

wyrób medyczny

Malwina
Dzięki temu preparatowi, gazy trochę mi odpuściły, mam nadzieję, że dalsza kuracje przyniesie całkowitą ulgę, bo słyszałam o tym produkcie dużo pochlebnych opinii.

Sylwia
Ibesan to bardzo skuteczny produkt. Szybko przynosi ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów. Nie zauważyłam też żadnych skutków ubocznych, a aktualnie jestem w trakcie drugiej kuracji . Ibesan cena ws. jakość, skuteczność korzystna. Dawkowanie, tak jak sugeruje ibesan ulotka , czyli 2 kapsułki 3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie. Polecam produkt!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.