Hedrin RAZ żel w sprayu 60 ml

cena
29,57 zł
Ilość:
Producent Solpharm
Pojemność 60 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Raz żel w sprayu to unikalna, wygodna i niezwykle skuteczna metoda eliminacji wszy i gnid. Hedrin® Raz jest mieszanką najnowocześniejszych substancji: dimetikonu oraz polimerów dimetikonu. Rozprowadzony na włosach szybko i szczelnie otacza wszy i ich jaja, zaburzając wymianę wodno-gazową i blokując ich funkcje życiowe. Nie wymaga wyczesywania.

Działanie

Hedrin Raz to jedyny preparat przeciw wszawicy z  potwierdzoną klinicznie skutecznością jednorazowej kuracji!

Hedrin Raz jest w wygodnej formie sprayu i pozwala na szybką, jednorazową kurację w 15 minut.

Hedrin Raz jest bezpieczny dla dzieci od 6 miesiąca życia, kobiet w ciąży, matek karmiących i alergików, gdyż nie zawiera organofosforanów, nie ma działania toksycznego i nie wchłania się przez skórę.

Hedrin Raz nie ma nieprzyjemnego zapachu, nie brudzi ubrań czy pościeli.

Opinie o Hedrin RAZ żel w sprayu 60 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Hedrin RAZ żel w sprayu 60 ml kupili także:

Grzebień wszy gnidy VISIOMED ZAPX VM-X100 1 sztuka

100% skuteczności. Grzebień elektroniczny przeciwko wszom ZAPX VM-X100 to doskonały produkt do walki z pasożytami. Walka z wszami u dzieci i u dorosłych nie jest łatwa. Tradycyjne metody leczenia są zazwyczaj skuteczne, ale dość problematyczne i nieprzyjemne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

Bezpieczny. Grzebień ZAPX VM-X100 to specjalne elektroniczne urządzenie. jest to doskonała alternatywa dla kremów, szamponów i innych preparatów owadobójczych. Grzebień elektroniczny ZAPX VM-X100 to specjalnie zaprojektowane urządzenie do walki z pasożytami zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jest to metoda całkiem bezbolesna i bardzo skuteczna. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębom grzebienia łatwo i szybko pozbędziesz się niechcianych gości. Między zębami grzebienia wytwarza się napięcie elektryczne, które paraliżuje owady, ale jest nieodczuwalne przez człowieka.

Natychmiastowe działanie. Grzebień niszczy również pasożytnicze larwy i gnidy. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne. Po każdym użyciu należy zdezynfekować grzebień. Nie wolno używać grzebienia ZAPX VM-X100 na mokre włosy.

Zasilany bakteryjnie. Grzebień jest zasilany baterią AAA.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.