Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Hasco
Adres


Pojemność 25szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Hascovir Control 200mg 25 tabletek Skład

1 tabletka zawiera 200 mg acyklowiru (Aciclovirum).

Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, celuloza mikrostatyczna, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), skrobia ziemniaczana, magnezu stearynian.

Hascovir Control 200mg 25 tabletek Wskazania

Leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanych przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u dorosłych.

Hascovir Control 200mg 25 tabletek Działanie

Acyklowir po wniknięciu do komórki zakażonej wirusem opryszczki pospolitej ulega przekształceniu do formy biologicznie czynnej

Lek ulega aktywacji głównie w komórkach zakażonych wirusem opryszczki pospolitej, dzięki czemu poziom aktywnej postaci acyklowiru jest 40-100 razy wyższy w komórkach zakażonych niż
w komórkach niezakażonych.

Aktywna forma leku  zostaje wbudowana do cząsteczki DNA wirusa, co prowadzi do zakończenia namnażania się wirusa.

Hascovir Control 200mg 25 tabletek Dawkowanie

Dorośli
Produkt leczniczy należy podawać doustnie w dawce 200 mg pięć razy na dobę, co 4 godziny (z przerwą nocną), przez 5 dni.

W przypadku zakażeń nawracających szczególnie ważne jest rozpoczęcie leczenia w okresie prodromalnym (objawów zwiastunowych) lub tuż po pojawieniu się pierwszych zmian.

Dzieci i młodzież
Produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek
W przypadku pacjentów z zaburzeniami czynności nerek zalecane jest zachowanie ostrożności. Podczas stosowania produktu należy zapewnić odpowiedni poziom nawodnienia pacjenta.

W leczeniu zakażeń wywołanych przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek, zalecane doustne dawkowanie preparatu nie prowadzi
do kumulacji acyklowiru ponad poziom uznany za bezpieczny dla podania dożylnego. Jednak u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek (klirens kreatyniny mniejszy niż 10 ml/min.) zaleca się zmniejszenie dawki do 200 mg acyklowiru 2 razy na dobę, co ok. 12 godzin. W przypadku pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek z klirensem kreatyniny mniejszym niż
10 ml/min., o sposobie dawkowania acyklowiru może zadecydować wyłącznie lekarz.

Pacjenci w podeszłym wieku
U pacjentów w podeszłym wieku należy brać pod uwagę możliwość zaburzenia czynności nerek. W przypadku pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek z klirensem kreatyniny mniejszym niż 10 ml/min., o sposobie dawkowania acyklowiru może zadecydować wyłącznie lekarz, który odpowiednio dostosuje dawkę leku (patrz: Dawkowanie u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek). W czasie leczenia należy pić dużo płynów.

Kategoria

Problemy skórne

Producent

Postać

Stosowanie

Leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanych przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u dorosłych.

Działanie

Acyklowir po wniknięciu do komórki zakażonej wirusem opryszczki pospolitej ulega przekształceniu do formy biologicznie czynnejLek ulega aktywacji głównie w komórkach zakażonych wirusem opryszczki pospolitej, dzięki czemu poziom aktywnej postaci acyklowiru jest 40-100 razy wyższy w komórkach zakażonych niżw komórkach niezakażonych.Aktywna forma leku  zostaje wbudowana do cząsteczki DNA wirusa, co prowadzi do zakończenia namnażania się wirusa.

Kluczowy składnik

acyklowir

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

doustnie

Zosia
Hascovir to jedyny lek, który szybko i skutecznie pozwala mi zwalczyć powstającą opryszczkę. Hascovir control przyjmuję od razu gdy tylko czuję, że zaczyna się budować. Ważne jest jednak aby na początku przyjąć dużą dawkę. hascovir tabletki, w moim przypadku są niezawodne. Cena chyba jedna z niższych przy tego typu tabletkach. Polecam :)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.