Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 25szt
Postać Opatrunek
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Hartmann Cosmopor Advance opatrunek na ranę 7,2cm x 5cm 25 sztuk Wskazania

  • Super chłonny, samoprzylepny, jałowy opatrunek na rany i skaleczenia do skóry normalnej i wrażliwej. W przypadku obfitego wysięku oraz w sytuacji zagrożenia infekcją.
  • Do zaopatrywania ran pooperacyjnych i skaleczeń zapewniając dodatkowe wsparcie w profilaktyceprzeciw-zakażeniowej.

Hartmann Cosmopor Advance opatrunek na ranę 7,2cm x 5cm 25 sztuk Działanie

  • Przepuszcza parę wodną i powietrze - nie ogranicza naturalnych funkcji skóry;
  • Zaokrąglone rogi zapobiegają zwijaniu się włókniny - opatrunek trzyma się pewnie;
  • 3 razy większa chłonność niż Cosmopor E - rana pozostaje sucha, nawet przy obfitym wysięku;
  • Technologia DryBarrier® nie pozwala na powstanie środowiska przyjaznego bakteriom – wysięk i wilgoć z rany odprowadzane są jednokierunkowo do warstwy chłonnej;
  • Dzięki zastosowaniu włókien typu superabsorbent (SAF) posiada bardzo wysokie zdolności absorpcyjne nie pozwalające na ich wydostanie się na zewnątrz ani na cofanie do pozostałych warstw opatrunku i rany.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Super chłonny, samoprzylepny, jałowy opatrunek na rany i skaleczenia do skóry normalnej i wrażliwej. W przypadku obfitego wysięku oraz w sytuacji zagrożenia infekcją.Do zaopatrywania ran pooperacyjnych i skaleczeń zapewniając dodatkowe wsparcie w profilaktyceprzeciw-zakażeniowej.

Działanie

Przepuszcza parę wodną i powietrze - nie ogranicza naturalnych funkcji skóry;Zaokrąglone rogi zapobiegają zwijaniu się włókniny - opatrunek trzyma się pewnie;3 razy większa chłonność niż Cosmopor E - rana pozostaje sucha, nawet przy obfitym wysięku;Technologia DryBarrier® nie pozwala na powstanie środowiska przyjaznego bakteriom – wysięk i wilgoć z rany odprowadzane są jednokierunkowo do warstwy chłonnej;Dzięki zastosowaniu włókien typu superabsorbent (SAF) posiada bardzo wysokie zdolności absorpcyjne nie pozwalające na ich wydostanie się na zewnątrz ani na cofanie do pozostałych warstw opatrunku i rany.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.