Gynauxil globulki dopochwowe 10 sztuk

cena
15,67 zł
Ilość:
Producent Polski Lek
Pojemność 10 szt.
Postać leku Czopki
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Gynauxil to globulki dopochwowe dla kobiet w każdym wieku. Zawierają kompleks składników o wielokierunkowym działaniu; ograniczają rozwój infekcji oraz regenerują i nawilżają błonę śluzową pochwy. 
 

Działanie

Kwas hialuronowy – odgrywa rolę w procesach ochrony uszkodzonych tkanek, jego higroskopijne i wysokoelastyczne cząsteczki tworzą trwały film utrzymujący nawilżenie nabłonka. Ułatwia regenerację tkanek i gojenie się ran.
Kwas mlekowy – wykazuje działanie ściągające a także przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwpierwotniakowe.
Specjalistyczne selektywne podłoże – powoduje namnażanie się bakterii niezbędnych do utrzymania prawidłowej biocenozy pochwy. 

Dawkowanie

Kobiety miesiączkujące / w okresie rozrodczym: Zakładać dzień po dniu po 1 globulce przez pięć kolejnych dni, począwszy od 1-go dnia po zakończeniu menstruacji. Kontynuować w ten sposób stosowanie przez 2 do 3 następujących po sobie cyklach menstruacyjnych lub do czasu uzyskania poprawy. Lekarz może zalecić odmienny sposób użycia, do którego należy się dostosować, Kobiety w okresie menopauzy i po menopauzie: Zakładać dzień po dniu po 1 globulce przez 10 kolejnych dni lub według wskazań lekarza. Należy zrobić około 2-tygodniową przerwę, po której można wznowić stosowanie. Jeśli pojawi się miesiączka, stosowanie należy przerwać i wznowić po zakończeniu menstruacji .

Opinie o Gynauxil globulki dopochwowe 10 sztuk

Dorota

Skutecznie eliminujące suchość w pochwie globulki. Odbudowa flory bakteryjnej. Dla mnie godne polecenia !,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Gynauxil globulki dopochwowe 10 sztuk kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.