Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Polski Lek
Adres

ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice

Pojemność 10 szt.
Postać Czopki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Gynauxil globulki dopochwowe 10 sztuk Wskazania

Gynauxil to globulki dopochwowe dla kobiet w każdym wieku. Zawierają kompleks składników o wielokierunkowym działaniu; ograniczają rozwój infekcji oraz regenerują i nawilżają błonę śluzową pochwy. 
 

Gynauxil globulki dopochwowe 10 sztuk Działanie

Kwas hialuronowy – odgrywa rolę w procesach ochrony uszkodzonych tkanek, jego higroskopijne i wysokoelastyczne cząsteczki tworzą trwały film utrzymujący nawilżenie nabłonka. Ułatwia regenerację tkanek i gojenie się ran.
Kwas mlekowy – wykazuje działanie ściągające a także przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwpierwotniakowe.
Specjalistyczne selektywne podłoże – powoduje namnażanie się bakterii niezbędnych do utrzymania prawidłowej biocenozy pochwy. 

Gynauxil globulki dopochwowe 10 sztuk Dawkowanie

Kobiety miesiączkujące / w okresie rozrodczym: Zakładać dzień po dniu po 1 globulce przez pięć kolejnych dni, począwszy od 1-go dnia po zakończeniu menstruacji. Kontynuować w ten sposób stosowanie przez 2 do 3 następujących po sobie cyklach menstruacyjnych lub do czasu uzyskania poprawy. Lekarz może zalecić odmienny sposób użycia, do którego należy się dostosować, Kobiety w okresie menopauzy i po menopauzie: Zakładać dzień po dniu po 1 globulce przez 10 kolejnych dni lub według wskazań lekarza. Należy zrobić około 2-tygodniową przerwę, po której można wznowić stosowanie. Jeśli pojawi się miesiączka, stosowanie należy przerwać i wznowić po zakończeniu menstruacji .

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Gynauxil to globulki dopochwowe dla kobiet w każdym wieku. Zawierają kompleks składników o wielokierunkowym działaniu; ograniczają rozwój infekcji oraz regenerują i nawilżają błonę śluzową pochwy.   

Działanie

Kwas hialuronowy – odgrywa rolę w procesach ochrony uszkodzonych tkanek, jego higroskopijne i wysokoelastyczne cząsteczki tworzą trwały film utrzymujący nawilżenie nabłonka. Ułatwia regenerację tkanek i gojenie się ran. Kwas mlekowy – wykazuje działanie ściągające a także przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwpierwotniakowe. Specjalistyczne selektywne podłoże – powoduje namnażanie się bakterii niezbędnych do utrzymania prawidłowej biocenozy pochwy. 

Kluczowy składnik

kwas hialuronowy drożdże nieaktywne kwas mlekowy

Rejestracja

wyrób medyczny

Sposób aplikacji

dopochwowo

Dorota
Skutecznie eliminujące suchość w pochwie globulki. Odbudowa flory bakteryjnej. Dla mnie godne polecenia !

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.