Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa

Pojemność 6szt
Postać Szczoteczka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Czy wiesz, że choroba dziąseł zwykle zaczyna się w przestrzeniach między zębami? Dlatego niezwykle ważne jest oczyszczenie tych obszarów - ale zwykła szczoteczka nie wystarczy. W oparciu o badania naukowe opracowaliśmy innowacyjną szczotkę międzyzębową zaprojektowaną specjalnie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i skuteczności. Użyj GUM® Trav-ler® przynajmniej raz dziennie, najlepiej po obiedzie, aby zachować czystość i zdrowie jamy ustnej. Kompaktowa i łatwa w użyciu, uniwersalna szczoteczka może być również używana, jeśli masz implanty, aparat ortodontyczny lub most.

Działanie

- Naukowo udowodniono, że nowa, trójkątna struktura włosia usuwa do 25% więcej płytki nazębnej niż standardowe zaokrąglone włosie.

- Powlekany, zaokrąglony drut zapewnia większy komfort i chroni dziąsła

- Włosie pokryte powłoką antybakteryjną i ochronna nasadka, która utrzymuje czystość szczoteczki między kolejnymi użyciami

- Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt zapewnia maksymalny komfort i kontrolę

- Uchwyt o kształcie zaokrąglonej klepsydry dla wygodnego i wszechstronnego umieszczania palców

- Zginana szyjka ułatwia sięganie do tylnych zębów

Dodatkowe

Dostępny w 9 różnych rozmiarach pasujących do wszystkich typów przestrzeni międzyzębowych.

Kategoria

Uroda

Postać

Działanie

- Naukowo udowodniono, że nowa, trójkątna struktura włosia usuwa do 25% więcej płytki nazębnej niż standardowe zaokrąglone włosie.- Powlekany, zaokrąglony drut zapewnia większy komfort i chroni dziąsła- Włosie pokryte powłoką antybakteryjną i ochronna nasadka, która utrzymuje czystość szczoteczki między kolejnymi użyciami- Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt zapewnia maksymalny komfort i kontrolę- Uchwyt o kształcie zaokrąglonej klepsydry dla wygodnego i wszechstronnego umieszczania palców- Zginana szyjka ułatwia sięganie do tylnych zębów

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.