Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa

Pojemność 40szt
Postać Szczoteczka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Nowe GUM® Soft-Picks® Comfort Flex oferują te same delikatne i wygodne korzyści w usuwaniu jedzenia i płytki nazębnej, co oryginalne Soft-Picks®, ale z ergonomiczną konstrukcją zaprojektowaną z szerszym uchwytem i elastyczną szyjką dla dodatkowego komfortu i kontroli. Są szczególnie przydatne do użytku w podróży.

Wskazania

Codzienne czyszczenie przestrzeni pomiędzy zębami jest ważnym krokiem w zmniejszaniu gromadzenia się płytki nazębnej i cząstek żywności w tych ciasnych i trudno dostępnych miejscach.

Ta seria jest doskonałym wyborem, jeśli masz bardzo małe przestrzenie międzyzębowe, most lub aparat ortodontyczny.

Działanie

Miękkie, elastyczne gumowe włosie przesuwa się przyjemnie między zębami, aby bezpiecznie usunąć płytkę nazębną i cząstki jedzenia

Delikatne i bezpieczne dla wrażliwych dziąseł

Szerszy uchwyt z elastyczną sekcją zapewniającą wygodniejsze czyszczenie zębów tylnych

Stymulują i mikromasują dziąsła dla przyjemnego doznania i optymalnego zdrowia dziąseł

Bez lateksu, drewna i metalu

W komplecie wygodne etui podróżne


Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

Codzienne czyszczenie przestrzeni pomiędzy zębami jest ważnym krokiem w zmniejszaniu gromadzenia się płytki nazębnej i cząstek żywności w tych ciasnych i trudno dostępnych miejscach.Ta seria jest doskonałym wyborem, jeśli masz bardzo małe przestrzenie międzyzębowe, most lub aparat ortodontyczny.

Działanie

Miękkie, elastyczne gumowe włosie przesuwa się przyjemnie między zębami, aby bezpiecznie usunąć płytkę nazębną i cząstki jedzeniaDelikatne i bezpieczne dla wrażliwych dziąsełSzerszy uchwyt z elastyczną sekcją zapewniającą wygodniejsze czyszczenie zębów tylnychStymulują i mikromasują dziąsła dla przyjemnego doznania i optymalnego zdrowia dziąsełBez lateksu, drewna i metaluW komplecie wygodne etui podróżne

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.