Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa

Pojemność 2szt.
Postać Szczoteczka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Dobra codzienna pielęgnacja jamy ustnej jest kluczowa, nawet jeśli masz zdrowe dziąsła i zęby. Zawczasu zapobiegaj problemom w jamie ustnej dzięki serii GUM® ActiVital®, która obejmuje szczoteczkę do zębów GUM® ActiVital® Sonic. Ta innowacyjna szczoteczka do zębów wibruje z prędkością 12.000 cykli / minutę, aby delikatnie oczyścić zęby i pobudzić dziąsła. Wykorzystuje dodatkową moc wibracji, aby osiągnąć lepsze rezultaty niż ręczna szczoteczka do zębów. Ultra stożkowe włosie jest o 50% skuteczniejsze w dotarciu do przestrzeni międzyzębowych i dociera 47 razy głębiej poniżej linii dziąseł.

Wskazania

Wszyscy wiemy, że szczotkowanie zębów sprawia, że stają się one bielsze i czystsze, ale czy wiesz, że właściwe szczotkowanie poprawia także ogólny stan zdrowia?

Szczotkowanie przez dwie minuty, dwa razy dziennie, pomaga usunąć bakteryjną płytkę nazębną z zębów i dziąseł. Ale tylko wówczas, gdy robisz to prawidłowo!  Pozostawiona w jamie ustnej płytka, może prowadzić do ubytków, problemów z dziąsłami i innych kłopotów zdrowotnych.

Kiedy następnym razem sięgniesz po szczoteczkę do zębów, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, aby właściwie zadbać o zdrowy i piękny uśmiech.

Dawkowanie

Jaka jest najlepsza metoda szczotkowania zębów?

Ustaw szczoteczkę pod kątem około 45 stopni do zębów, delikatnie szczotkuj powierzchnie zewnętrzne za pomocą ruchu wibracyjnego, utrzymując szczotkę w kontakcie zarówno z powierzchnią zęba, jak i linią dziąseł. Zobacz film instruktażowy powyżej.

Szczotkuj wewnętrzne powierzchnie przednich zębów, wykonując ruchy w górę i w dół za pomocą przedniej połówki szczoteczki.

Następnie przejdź na inne wewnętrzne powierzchnie, trzymając szczotkę pod kątem 45 stopni i utrzymując ją w kontakcie z zębami i linią dziąseł.

Delikatnie wykonuj ruchy wzdłużne na powierzchniach żujnych zębów.

Na koniec umyj język i podniebienie.

Jak często należy wymieniać szczoteczkę zębów?

Zużycie szczoteczki postępuje za każdym razem, gdy myjesz zęby. Jeżeli dbasz o higienę jamy ustnej po każdym posiłku, Twoja szczoteczka będzie wymagała wymiany co miesiąc. W przypadku szczotkowania zębów 1 lub 2 razy dziennie  szczoteczkę zalecamy wymieniać co najmniej raz na trzy miesiące. Powinieneś również robić to każdorazowo po przeziębieniu, grypie lub innych zakażeniach bakteryjnych (ponieważ bakterie mogą pozostawać na szczoteczce do zębów) oraz gdy włosie szczoteczki ulegnie odkształceniu. Dbanie o higienę jamy ustnej jest niezwykle ważnym aspektem zdrowotnym, o którym należy pamiętać każdego dnia. Dowiedz się, jak troszczyć się o swoje zęby dzień po dniu.

Kategoria

Pielęgnacja zębów

Postać

Stosowanie

Wszyscy wiemy, że szczotkowanie zębów sprawia, że stają się one bielsze i czystsze, ale czy wiesz, że właściwe szczotkowanie poprawia także ogólny stan zdrowia?Szczotkowanie przez dwie minuty, dwa razy dziennie, pomaga usunąć bakteryjną płytkę nazębną z zębów i dziąseł. Ale tylko wówczas, gdy robisz to prawidłowo!  Pozostawiona w jamie ustnej płytka, może prowadzić do ubytków, problemów z dziąsłami i innych kłopotów zdrowotnych.Kiedy następnym razem sięgniesz po szczoteczkę do zębów, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, aby właściwie zadbać o zdrowy i piękny uśmiech.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.