Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa

Pojemność 50szt
Postać Nić
Dostępność

Spis treści:

GUM Access Floss nić dentystyczna 50 sztuk Opis

Nić dentystyczna GUM Sunstar Butler Access Floss to specjalna nić dedykowana osobom z aparatami ortodontycznymi, mostami, implantami, koronami. Pozwala w prosty i efektywny sposób usunąć płytkę bakteryjną i resztki pokarmowe nawet z trudnodostępnych miejsc. Nić posiada specjalną gąbczastą część, która skutecznie czyści zęby oraz ciężko dostępne miejsca wokół implantów, mostów, aparatów ortodontycznych i szerokich przestrzeniach międzyzębowych.

GUM Access Floss nić dentystyczna 50 sztuk Działanie

- specjalna gąbczasta część jeszcze skuteczniej usuwa płytkę bakteryjną i zalegające resztki pokarmowe,

- nić jest podzielona na 50 odcinków, by jej używanie było jeszcze łatwiejsze,

- dedykowana osobom z mostami, koronami, implantami i aparatami ortodontycznymi,

- nić jest podzielona na dwie grubości: sztywna końcówka nici pozwala na łatwe i bezpieczne włożenie nici w pożądane miejsce, a puszysty odcinek lepiej usuwa osad nazębny.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Działanie

- specjalna gąbczasta część jeszcze skuteczniej usuwa płytkę bakteryjną i zalegające resztki pokarmowe,- nić jest podzielona na 50 odcinków, by jej używanie było jeszcze łatwiejsze,- dedykowana osobom z mostami, koronami, implantami i aparatami ortodontycznymi,- nić jest podzielona na dwie grubości: sztywna końcówka nici pozwala na łatwe i bezpieczne włożenie nici w pożądane miejsce, a puszysty odcinek lepiej usuwa osad nazębny.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.