Futuro Stabilizator kolana rozmiar L 1 sztuka

cena
45,05 zł
Ilość:
Producent 3M Poland
Pojemność 1 szt.
Postać leku Opaska
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

32% Nylon
31% Elastodiene
17% Cotton
15% Polyester
3% Rayon
2% Elastane

Wskazania

Futuro Stabilizator kolana działa stabilizująco w kierunku poprzecznym, odciąża mięśnie, ścięgna i wiązadła oraz wymusza ich odpowiednie ustawienie, a tym samym chroni kolano. Dzięki temu po założeniu stabilizatora możemy skupić się na tym, co ważne. Zastosowanie: skręcenia, uszkodzenia powysiłkowe, artretyzm, opuchlizna, urazy i uszkodzenia łąkotek, niestabilność w następstwie uszkodzenia aparatu więzadłowego, rekonwalescencja po zabiegach rekonstrukcyjnych w obrębie stawu kolanowego, profilaktyka. Cechy użytkowe: materiał rozciągliwy w dwóch kierunkach, doskonale dopasowuje się do ciała, otwór na rzepkę, zapewniający jej dodatkowe odciążenie, odciąża staw i uciska mięśnie, wkładki stabilizujące umieszczone z dwóch stron dodatkowo przytrzymują kolano, nie ograniczając jego ruchów, wygodne, miękkie, przepuszczające powietrze materiały, niemarszczący się materiał z tyłu kolana, dzięki smukłemu, tunelowemu krojowi, stabilizator idealnie układa się na kolanie i nie jest widoczny pod ubraniem, łatwe zakładanie i zdejmowanie, można nosić na prawym lub lewym kolanie.

Działanie

L: 43,2 - 49,5 cm

Opinie o Futuro Stabilizator kolana rozmiar L 1 sztuka

Mirek

Po operacji kolana muszę używać stabilizatora. Jako jego użytkownik mogę powiedzieć, że skóra bez problemów może oddychać. Opaska jest elastyczna i bardzo dobrze stabilizuje. Pomimo częstego użytkowania nie wyciera się ani nie pruje. ,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.