zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Uzupełnienie diety w fosfolipidy: fosfatydylocholinę i fosfatydyloinozytol.

Skład

Lecytyna sojowa (źródło fosfolipidów), żelatyna, stabilizator – sorbitol.

SkładnikiZawartość w zalecanej porcji dziennej - 2 kapsułki
Lecytyna, w tym:1500 mg
     Fosfolipidy:840 mg
     - fosfatydylocholina150 mg
     - fosfatydyloinozytol135 mg

Wskazania

Fosfolipidy stanowią podstawę elementów strukturalnych (błon i ziarnistości) oraz funkcjonalnych wszystkich komórek, z których zbudowane są narządy naszego ciała. To zasadnicza struktura błon komórkowych. Dlatego nazywa się je lipidami narządowymi. Na przykład błony biologiczne hepatocytów (komórek wątroby) składają się w 65% z fosfolipidów, wśród których około 40% stanowi fosfatydylocholina. Mała ilość egzogennych fosfolipidów w diecie zawierających w swoim składzie wielonienasycone kwasy tłuszczowe utrudnia pokrycie ich zwiększonego zapotrzebowania w różnych okresach życia.

Produkt Fortiliver Forte zawiera lecytynę pochodzenia roślinnego (z soi), która jest źródłem fosfatydylocholiny. Lecytynę można pozyskiwać również ze składników  pochodzenia zwierzęcego (np. żółtek jaj).  

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż. – 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki należy połykać w całości, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Produkt dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. Przed zastosowaniem w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Fosfolipidy są pozyskiwane z soi, dlatego nie są one zalecane osobom z alergią na soję i jej przetwory.

Suplementy diety nie zastępują urozmaiconego i zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Dodatkowe

Przechowywać w temperaturze od 15°С do 25°С w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Fosfolipidy stanowią podstawę elementów strukturalnych (błon i ziarnistości) oraz funkcjonalnych wszystkich komórek, z których zbudowane są narządy naszego ciała. To zasadnicza struktura błon komórkowych. Dlatego nazywa się je lipidami narządowymi. Na przykład błony biologiczne hepatocytów (komórek wątroby) składają się w 65% z fosfolipidów, wśród których około 40% stanowi fosfatydylocholina. Mała ilość egzogennych fosfolipidów w diecie zawierających w swoim składzie wielonienasycone kwasy tłuszczowe utrudnia pokrycie ich zwiększonego zapotrzebowania w różnych okresach życia.Produkt Fortiliver Forte zawiera lecytynę pochodzenia roślinnego (z soi), która jest źródłem fosfatydylocholiny. Lecytynę można pozyskiwać również ze składników  pochodzenia zwierzęcego (np. żółtek jaj).  

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.