Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Uzupełnienie diety w fosfolipidy: fosfatydylocholinę i fosfatydyloinozytol.

Skład

Lecytyna sojowa (źródło fosfolipidów), żelatyna, stabilizator – sorbitol.

SkładnikiZawartość w zalecanej porcji dziennej - 2 kapsułki
Lecytyna, w tym:1500 mg
     Fosfolipidy:840 mg
     - fosfatydylocholina150 mg
     - fosfatydyloinozytol135 mg

Wskazania

Fosfolipidy stanowią podstawę elementów strukturalnych (błon i ziarnistości) oraz funkcjonalnych wszystkich komórek, z których zbudowane są narządy naszego ciała. To zasadnicza struktura błon komórkowych. Dlatego nazywa się je lipidami narządowymi. Na przykład błony biologiczne hepatocytów (komórek wątroby) składają się w 65% z fosfolipidów, wśród których około 40% stanowi fosfatydylocholina. Mała ilość egzogennych fosfolipidów w diecie zawierających w swoim składzie wielonienasycone kwasy tłuszczowe utrudnia pokrycie ich zwiększonego zapotrzebowania w różnych okresach życia.

Produkt Fortiliver Forte zawiera lecytynę pochodzenia roślinnego (z soi), która jest źródłem fosfatydylocholiny. Lecytynę można pozyskiwać również ze składników  pochodzenia zwierzęcego (np. żółtek jaj).  

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż. – 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki należy połykać w całości, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Produkt dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. Przed zastosowaniem w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Fosfolipidy są pozyskiwane z soi, dlatego nie są one zalecane osobom z alergią na soję i jej przetwory.

Suplementy diety nie zastępują urozmaiconego i zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Dodatkowe

Przechowywać w temperaturze od 15°С do 25°С w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Fosfolipidy stanowią podstawę elementów strukturalnych (błon i ziarnistości) oraz funkcjonalnych wszystkich komórek, z których zbudowane są narządy naszego ciała. To zasadnicza struktura błon komórkowych. Dlatego nazywa się je lipidami narządowymi. Na przykład błony biologiczne hepatocytów (komórek wątroby) składają się w 65% z fosfolipidów, wśród których około 40% stanowi fosfatydylocholina. Mała ilość egzogennych fosfolipidów w diecie zawierających w swoim składzie wielonienasycone kwasy tłuszczowe utrudnia pokrycie ich zwiększonego zapotrzebowania w różnych okresach życia.Produkt Fortiliver Forte zawiera lecytynę pochodzenia roślinnego (z soi), która jest źródłem fosfatydylocholiny. Lecytynę można pozyskiwać również ze składników  pochodzenia zwierzęcego (np. żółtek jaj).  

Kluczowy składnik

lecytyna

Rejestracja

kosmetyk

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.