zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent FLC Pharma
Adres


Pojemność 250ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

Skład
W skład 5 ml produktu wchodzą:
Omega 3(kwas α-linolenowy - ALA) 2 g (100% *)
Omega 9 (kwas oleinowy - OA) 0,7 g,
Omega 6 (kwas linolowy - LA) 0,5 g (5%*),
alkohol etylenowy do 1% roztwór nasycony azotem.
% dziennego zalecanego spożycia
Wskazania
To suplement diety dla świadomych - esencja najczystszych kwasów omega 3, 6, 9 pozbawionych niezdrowych substancji, które występują w oleju lnianym i oleju rybim.
Działanie
Omega 3 (kwas α-linolenowy) zwany dawniej witaminą F – czyli witaminą piękna, skutecznie regeneruje włosy i paznokcie, spowalnia efekty starzenia się skóry, przywraca jej elastyczność i jędrność, działa przeciwzapalnie
Omega 6 (kwas linolowy) w odpowiednich proporcjach z kwasem omega 3, korzystnie wpływa na metabolizm hormonów tkankowych.
omega 9 (kwas oleinowy) dostarcza dobrej energii całemu organizmowi
Omega 3,6,9 mają w sobie siłę ALA , a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości.
Dawkowanie

5 ml dziennie w takcie posiłku lub bezpośrednio po nim.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

To suplement diety dla świadomych - esencja najczystszych kwasów omega 3, 6, 9 pozbawionych niezdrowych substancji, które występują w oleju lnianym i oleju rybim.

Działanie

Omega 3 (kwas α-linolenowy) zwany dawniej witaminą F – czyli witaminą piękna, skutecznie regeneruje włosy i paznokcie, spowalnia efekty starzenia się skóry, przywraca jej elastyczność i jędrność, działa przeciwzapalnie Omega 6 (kwas linolowy) w odpowiednich proporcjach z kwasem omega 3, korzystnie wpływa na metabolizm hormonów tkankowych. omega 9 (kwas oleinowy) dostarcza dobrej energii całemu organizmowi Omega 3,6,9 mają w sobie siłę ALA , a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości.

Kluczowy składnik

kwasy omega

Rejestracja

suplement diety

Karolina
Do wypróbowania Omegaregen przekonały mnie pozytywne opinie i naturalny skład, bogaty w kwasy omega 3, 6, 9. Skóra stała się zdrowsza, bardziej elastyczna a włosy i paznokcie silniejsze. Dodatkowo wzmacnia odporność. Kolejne plusy to cena i wydajność. Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania Omegaregen original. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.