zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent FLC Pharma
Adres


Pojemność 250ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

Wskazania
profilaktyka chorób krążenia
uzyskanie prawidłowej gospodarki lipidowej
zmniejszenie postępu miażdżycy
poprawa wydolności układu krążenia
Działanie
OmegaRegen CARDIO to kardiosuplement stworzony przez lekarzy kardiologów dla osób wymagających szczególnej troski o układ krążenia. Podstawowym składnikiem preparatu jest kwas alfa-linolenowy nowej generacji – w postaci estru etylowego.
Ester ten jest źródłem kwasów OMEGA-3 w najlepszej formie. Dzięki opracowanej w Uniwersytecie Wrocławskim technologii można otrzymać produkt zapewniający stabilność, korzystne walory smakowo-zapachowe. Stanowi doskonałe medium do transportowania innych cennych składników.
 
Dawkowanie

5 ml dziennie (łyżeczka do herbaty), w trakcie największego posiłku dnia. Opakowanie należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

profilaktyka chorób krążenia uzyskanie prawidłowej gospodarki lipidowej zmniejszenie postępu miażdżycy poprawa wydolności układu krążenia

Działanie

OmegaRegen CARDIO to kardiosuplement stworzony przez lekarzy kardiologów dla osób wymagających szczególnej troski o układ krążenia. Podstawowym składnikiem preparatu jest kwas alfa-linolenowy nowej generacji – w postaci estru etylowego. Ester ten jest źródłem kwasów OMEGA-3 w najlepszej formie. Dzięki opracowanej w Uniwersytecie Wrocławskim technologii można otrzymać produkt zapewniający stabilność, korzystne walory smakowo-zapachowe. Stanowi doskonałe medium do transportowania innych cennych składników.  

Kluczowy składnik

kwasy omega kwas linolowy koenzym Q10

Rejestracja

suplement diety

Zofia
Produkt polecił mi farmaceuta ze względu na bardzo dobre opinie. To już moja kolejna butelka omegaregen cardio i naprawdę jestem zadowolona z efektów stosowania. Doskonale poprawia wydolność układu krążenia, pomaga w zaburzeniach rytmu serca. Omegaregen jest wydajny, dawkowanie to 1 łyżeczka dziennie. Bardzo korzystna cena w porównaniu z aptekami stacjonarnymi.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.