zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Amii
Adres

Techniczna 22, 92-518 Łódź

Pojemność 1szt.
Postać Urządzenie
Dostępność

Spis treści:

Wskazania

Filtr zawiera wysoko gatunkowe złoże cynkowo-miedziowe, które zatrzymuje metale ciężkie i bakterie oraz złoże polifosfat neutralizujące działanie wysuszających soli wapnia i magnezu. Filtr szczególnie polecany przy alergiach i AZS.

Działanie
  • skutecznie eliminuje zanieczyszczenia organiczne, powodujące przesuszenie skóry, łupież oraz łamliwośc włosów.
  • zapobiega osadzaniu się kamienia na kafelkach i armaturze
  • redukuje chlor

1. Uzupełnienie pielęgnacji
Rekomendowany przy zakupie farby do włosów, balsamu do ciała lub odżywki do włosów. Kupując dobre kosmetyki zadbajmy również o wodę, którą myjemy ciało i włosy. Dzięki filtrowi FITaqua mleczko do ciała czy odżywka do włosów lepiej zadziałają.

2. Blask i kolor włosów farbowanych na dłużej
Zwykła woda kranowa powoduje szybkie  wypłukiwanie  się  koloru, a  także  matowienie  i  przesuszanie  włosów  farbowanych.  Filtr prysznicowy FITaqua pozwala dłużej cieszyć się pięknymi włosami i chroni przed podrażnieniami skóry głowy.

3. Oszczędność
Dzięki neutralizującemu działanie soli wapnia i magnezu kosmetyki do mycia ciała i włosów stają się nawet do 50% bardziej wydajne!

4. Pomoc przy suchej skórze, alergii i łuszczycy
Filtry prysznicowe FITaqua są rekomendowane przez dermatologów i alergologów przy leczeniu objawów alergii skórnych, egzemy i łuszczycy. Przyspieszają gojenie ran i zapobiegają nawrotom.

5. Łazienka bez osadu!
Filtry prysznicowe FITaqua zapobiegają odkładaniu się kamiennego osadu na wannie i w kabinie prysznicowej.

6. Naturalność
Działanie Filtra prysznicowego jest całkowicie naturalne: opiera się na wykorzystaniu właściwości stopu KDF (złoża cynkowo-miedziowego).

7. Prosty montaż, uniwersalny rozmiar
Filtr prysznicowy FITaqua pasuje to wszystkich rodzajów słuchawek i  węży  prysznicowych.  Jego  instalacja  jest  niezwykle  prosta  i  nie
wymaga specjalnych narzędzi.

8. Polski produkt
Produkty marki FITaqua produkowane są w nowoczesnym zakładzie w Łodzi, są sprzedawane i doceniane na całym świecie.

Dawkowanie

Filtr można zamontować na dwa sposoby:

  • pomiędzy baterią, a wężem prysznicowym,
  • pomiędzy wężem prysznicowym, a słuchawką lub deszczownicą.

Włączyć dopływ wody i przepłukać filtr ciepłą wodą, a następnie 2 minuty zimną wodą.

Zastosowane przyłącze 1/2

Zakres temperatury wody zasilającej: 2-45°C

Zalecana wymiana filtra: 5000 litrów lub 6 miesięcy.

Wysokość: 14cm

Średnica: 5,4cm

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Filtr zawiera wysoko gatunkowe złoże cynkowo-miedziowe, które zatrzymuje metale ciężkie i bakterie oraz złoże polifosfat neutralizujące działanie wysuszających soli wapnia i magnezu. Filtr szczególnie polecany przy alergiach i AZS.

Działanie

skutecznie eliminuje zanieczyszczenia organiczne, powodujące przesuszenie skóry, łupież oraz łamliwośc włosów.zapobiega osadzaniu się kamienia na kafelkach i armaturzeredukuje chlor1. Uzupełnienie pielęgnacjiRekomendowany przy zakupie farby do włosów, balsamu do ciała lub odżywki do włosów. Kupując dobre kosmetyki zadbajmy również o wodę, którą myjemy ciało i włosy. Dzięki filtrowi FITaqua mleczko do ciała czy odżywka do włosów lepiej zadziałają.2. Blask i kolor włosów farbowanych na dłużejZwykła woda kranowa powoduje szybkie  wypłukiwanie  się  koloru, a  także  matowienie  i  przesuszanie  włosów  farbowanych.  Filtr prysznicowy FITaqua pozwala dłużej cieszyć się pięknymi włosami i chroni przed podrażnieniami skóry głowy.3. OszczędnośćDzięki neutralizującemu działanie soli wapnia i magnezu kosmetyki do mycia ciała i włosów stają się nawet do 50% bardziej wydajne!4. Pomoc przy suchej skórze, alergii i łuszczycyFiltry prysznicowe FITaqua są rekomendowane przez dermatologów i alergologów przy leczeniu objawów alergii skórnych, egzemy i łuszczycy. Przyspieszają gojenie ran i zapobiegają nawrotom.5. Łazienka bez osadu!Filtry prysznicowe FITaqua zapobiegają odkładaniu się kamiennego osadu na wannie i w kabinie prysznicowej.6. NaturalnośćDziałanie Filtra prysznicowego jest całkowicie naturalne: opiera się na wykorzystaniu właściwości stopu KDF (złoża cynkowo-miedziowego).7. Prosty montaż, uniwersalny rozmiar Filtr prysznicowy FITaqua pasuje to wszystkich rodzajów słuchawek i  węży  prysznicowych.  Jego  instalacja  jest  niezwykle  prosta  i  nie wymaga specjalnych narzędzi.8. Polski produkt Produkty marki FITaqua produkowane są w nowoczesnym zakładzie w Łodzi, są sprzedawane i doceniane na całym świecie.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.