Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

al. Jerozolimskie 146, 02-305 Warszawa

Pojemność 8szt.
Postać Proszek
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek Opis

Fervex D jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie. 

Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek Skład

Jedna saszetka zawiera:

  • paracetamol 500 mg,
  • kwas askorbowy 200 mg, 
  • maleinian feniraminy 25 mg

 Nie zawiera cukru.

Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek Wskazania

Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat; może być stosowany przez chorych na cukrzycę.  Lek wskazany do stosowania powyżej 15 roku życia.

Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek Działanie

Fervex D to moc trzech składników aktywnych, które zwalczają nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy:

  • Paracetamol likwiduje gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom: bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni
  • Feniramina zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz wytwarzanie i wyciek wydzieliny z nosa , hamuje odruch kichania oraz łzawienie
  • Witamina C skraca czas trwania objawów przeziębienia

Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku zaburzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej 8 godzinne przerwy pomiędzy dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej lub zimnej wody. Preparatu nie należy stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem.

Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu; ciężka niewydolność wątroby lub nerek, jaskra z wąskim kątem, rozrost gruczołu krokowego z towarzyszącą retencją moczu, dzieci poniżej 15 lat; fenyloketonuria (zawiera aspartam).

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat; może być stosowany przez chorych na cukrzycę.  Lek wskazany do stosowania powyżej 15 roku życia.

Działanie

Fervex D to moc trzech składników aktywnych, które zwalczają nawet najbardziej uciążliwe objawy przeziębienia i grypy: Paracetamol likwiduje gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom: bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni Feniramina zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz wytwarzanie i wyciek wydzieliny z nosa , hamuje odruch kichania oraz łzawienie Witamina C skraca czas trwania objawów przeziębienia

Ewelina
Fervex d to idealne rozwiązanie dla mojego Taty, który od lat choruję na cukrzycę, ponieważ lek ten nie zawiera cukru. Preparat ten szybko rozgrzewa, dlatego też doskonale sprawdza się przy przeziębieniu, grypie. Już nawet po 1 saszetce fervex d bez cukru gorączka i bóle mięśni czy głowy mijają. Tak jak zaleca ulotka należy pić 1 saszetkę fervex d 2 lub 3 razy na dobę. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.