Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Masters Pharm
Adres


Pojemność 40g
Postać Żel
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Feminum, nawilżający żel intymny dla kobiet, 40 g – wyrób medyczny dla kobiet, którego składniki pomagają zachować prawidłowe nawilżenie błony śluzowej pochwy przy niedoborach śluzu.

Zawartość opakowania

Skład: gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Przeznaczenie produktu

Feminum jest produktem, którego składniki pomagają nawilżać i uelastyczniać skórę w miejscach intymnych czyniąc ją bardziej odporną na urazy i możliwe zadrapania. Produkt usuwa niedobory śluzu wydzielanego przez błonę śluzową pochwy, wspierającym ochronę przed infekcjami na skutek zadrapań i otarć. Preparat nie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu.

Żel Feminum redukuje suchość pochwy ułatwiając odbywanie stosunków płciowych, badania diagnostyczne w obrębie pochwy, aplikację tamponów, tabletek dopochwowych czy termometru.

Produkt jest bezpieczny i dobrze tolerowany, może być aplikowany kilka razy dziennie. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią mogą stosować preparat.

Nie pozostawia plam i może być stosowany wraz z prezerwatywami.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed zastosowaniem żelu należy zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej.

Ilość żelu należy dostosować indywidualnie. Odpowiednią ilość należy nanieść na zewnętrzne okolice narządów płciowych. Produkt może być aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę.

Po użyciu należy zamknąć tubkę.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Produkt należy przechowywać w temperaturze 15-25oC.

Szczegółowe informacje nt. bezpieczeństwa stosowania znajdują się na ulotce/instrukcji dołączonej do wyrobu medycznego.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Rejestracja

wyrób medyczny

Anastazja
Feminum polecił mi ginekolog i jestem zadowolona z zakupu, problemy zostały rozwiązane. Feminum żel doskonale nawilża, łagodzi podrażnienia i dyskomfort. Żel feminum ma naturalny skład, co ważne jest lekiem i może być stosowany długotrwale, plus za to, że nie brudzi bielizny. Polecam, żel spełnia swoje zadanie a do tego niewygórowana cena.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.