zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Riemann
Adres


Pojemność 15ml + 250ml
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Etiaxil Comfort antyperspirant 15 ml

W przypadku nadmiernej potliwości, w pierwszym odruchu sięgamy po antyperspirant. Jego zadaniem jest zmniejszenie wydzielania potu, na okres od kilku godzin do kilku dni -  w zależności od formuły zastosowanego produktu.

Etiaxil Comfort eliminuje problem potu blokując jego wydzielanie oraz powstawanie mokrych plam i przykrego zapachu. Opatentowany systemu ochrony skóry Cpx zastosowany w Etiaxil Comfort podnosi poziom pH skóry, minimalizując w ten sposób potencjalne podrażnienie skóry, dlatego polecany jest szczególnie do skóry wrażliwej. Bezwonna i unikalna, klinicznie potwierdzona formuła nadaje mu wyjątkową skuteczność i wydajność.

Skład

Etiaxil Comfort antyperspirant 15 ml

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil

Wskazania

Etiaxil Comfort antyperspirant 15 ml

Etiaxil Comfort przeznaczony dla skóry bardzo wrażliwej , w celu ograniczenia nadmiernej potliwości.  Dzięki nowemu systemowi Cpx zapewnia długotrwałą ochronę nie powodując podrażnień.


Vagisil płyn do higieny intymnej 250 ml

Prawie każda kobieta raz na jakiś czas ma problem z przykrym zapachem. Zapach powstały w wyniku pocenia lub wydzieliny można kontrolować. Vagisil płyn do higieny intymnej Odor Control oparty na opatentowanej technologii Odor Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Działanie
Innowacyjna formuła, przedłużony okres działania i większa tolerancja skóry.
Extra efektywna formuła zapewnia wysoką redukcję potu,a jej działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi przeprowadzonymi przez renomowany międzynarodowy instytut. Etiaxil Comfort antyperspirant utrzymuje skórę suchą zapewniając uczucie świeżości i komfortu.
 

 Wysoce skuteczny i długotrwały.
 Zapewnia co najmniej 3-5 dni ochrony tylko po 1 aplikacji. Formuła potwierdzona  badaniami  klinicznymi.
 


 Zaawansowany regulator pocenia.
 Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne.
  System ochrony i pielęgnacji skóry – Comfort (Cpx).
 Innowacyjna formuła z „aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry – CPX”  zapewnia  skórze uczucie komfortu i minimalizuje podrażnienia często występujące  przy stosowaniu  extra efektywnych antyperspirantów.
 


 Ekonomiczne stosowanie.

 Opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące.Vagisil płyn do higieny intymnej 250 ml

 Łagodny i delikatny, przeznaczony do codziennego stosowania – możesz rozpocząć każdy dzień czując się czysto i pewnie. Technologia blokująca nieprzyjemny zapach Testowany ginekologicznie Testowany klinicznie Nie zawiera barwników ani parabenów Delikatny dla wrażliwej skóry Hipoalergiczny Lekki i świeży zapach

Dawkowanie

Etiaxil Comfort antyperspirant 15 ml

Na początku stosować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie kiedy zmniejszy się pocenie 2-3 noce w tygodniu lub tak często jak potrzeba.
Stosować na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę. Rano zmyć wodą i mydłem, nie nakładać powtórnie ponieważ efekt działania Etiaxilu utrzymuje się również po umyciu ciała.
Przeciwwskazania

Etiaxil Comfort antyperspirant 15 ml

Nie stosować bezpośrednio po depilacji pach (w ciągu 48 godz.). W przypadku depilacji trzeba odczekać 3 dni.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Etiaxil Comfort antyperspirant 15 mlEtiaxil Comfort przeznaczony dla skóry bardzo wrażliwej , w celu ograniczenia nadmiernej potliwości.  Dzięki nowemu systemowi Cpx zapewnia długotrwałą ochronę nie powodując podrażnień.Vagisil płyn do higieny intymnej 250 mlPrawie każda kobieta raz na jakiś czas ma problem z przykrym zapachem. Zapach powstały w wyniku pocenia lub wydzieliny można kontrolować. Vagisil płyn do higieny intymnej Odor Control oparty na opatentowanej technologii Odor Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Działanie

Innowacyjna formuła, przedłużony okres działania i większa tolerancja skóry.Extra efektywna formuła zapewnia wysoką redukcję potu,a jej działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi przeprowadzonymi przez renomowany międzynarodowy instytut. Etiaxil Comfort antyperspirant utrzymuje skórę suchą zapewniając uczucie świeżości i komfortu.  Wysoce skuteczny i długotrwały. Zapewnia co najmniej 3-5 dni ochrony tylko po 1 aplikacji. Formuła potwierdzona  badaniami  klinicznymi.  Zaawansowany regulator pocenia. Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne.  System ochrony i pielęgnacji skóry – Comfort (Cpx). Innowacyjna formuła z „aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry – CPX”  zapewnia  skórze uczucie komfortu i minimalizuje podrażnienia często występujące  przy stosowaniu  extra efektywnych antyperspirantów.  Ekonomiczne stosowanie. Opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące.Vagisil płyn do higieny intymnej 250 ml Łagodny i delikatny, przeznaczony do codziennego stosowania – możesz rozpocząć każdy dzień czując się czysto i pewnie. Technologia blokująca nieprzyjemny zapach Testowany ginekologicznie Testowany klinicznie Nie zawiera barwników ani parabenów Delikatny dla wrażliwej skóry Hipoalergiczny Lekki i świeży zapach

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.