Elgydium Dental Floss Nić dentystyczna z fluorem miętowa 35m

Producent Elgydium Brilliance & Care
Pojemność 1 szt.
Postać leku Nić
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

Używanie nitki wspomaga eliminację płytki nazębnej.

Bardzo cienka o dużej wytrzymałości

Woskowana, nie powoduje uszkodzeń, nie strzępi się

Miętowy smak – odświeża oddech

Dawkowanie

Należy zawinąć nitkę wokół 2 palców i nitkować delikatnie przestrzenie międzyzębowe.

Elgydium Dental Floss Nić dentystyczna z fluorem miętowa 35m

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Elgydium Dental Floss Nić dentystyczna z fluorem miętowa 35m kupili także:

Vitapil z biotyną Mocne, lśniące włosy 60 tabletek
Bambus to jeden z najcenniejszych składników Vitapilu. Młode pędy bambusa są najbogatszym w naturze źródłem krzemu i zawierają aż 75% krzemionki. Zawarta w suplemencie Biotyna
przyczynia się do utrzymania metabolizmu energetycznego, przyspieszając tempo wzrostu włosa, utrzymując ich zdrowy wygląd i hamując nadmierne wypadanie.

Vitapil zawiera także największą na rynku ilość kwasu pantotenowego wpływa na metabolizm energetyczny w obrębie mieszków włosowych. Niacyna, czyli witamina PP przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry głowy ułatwiając transport składników odżywczych do cebulki włosów. Żelazo, kwas foliowy oraz witamina B12 oddziałuje na mieszki włosowe, których komórki ulegają ciągłym podziałom ze względu na wzrost włosa. Wszystkie te składniki wraz z Cynkiem mają znaczący wpływ na budowę włosa.

Dodatkowo suplement Vitapil wzbogacony jest w Miedź wpływającą za prawidłową pigmentację włosów, gdyż to zawartość pigmentu jest odpowiedzialna za kolor włosów.© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.