zdjecie zdjecie

Durex Invisible prezerwatywy dla większej bliskości 3 sztuki

Producent Reckitt Benckiser
Pojemność 3szt.
Postać Prezerwatywy
Wariant
produktu
Dostępna ilość
33% Complete

Spis treści:

Skład

• najcieńsza prezerwatywa
• dla większej bliskości

Działanie

Durex Invisible to najcieńsze prezerwatywy stworzone przez Durex, opracowane tak, aby zmaksymalizować bliskość przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony. Bardzo cienkie, aby zapewnić Wam większą bliskość. O prostszych ściankach, zakończone zbiorniczkiem. Przeźroczyste i nawilżane prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej. Szerokość nominalna 52 mm. W 100% testowane elektronicznie.

Używanie żeli intymnych z serii Durex Play wraz z prezerwatywą może potęgować przyjemne doznania w trakcie seksu. Wszystkie żele z serii Durex Play mogą być bezpiecznie używane wraz z prezerwatywą w przeciwieństwie do innych żeli na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.

Dawkowanie

Przeczytaj uważnie ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym.
Używaj prezerwatywy tylko raz.

Dodatkowe

Szerokość nominalna: 52 mm

Opinie o Durex Invisible prezerwatywy dla większej bliskości 3 sztuki

Ela

Razem z partnerem ostatnio używaliśmy tych prezerwatyw i byliśmy bardzo zadowoleni z efektu bliskości. Na pewno jeszcze nie raz po nie sięgniemy.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.