Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Ducray
Adres


Pojemność 125 ml
Postać Szampon
Dostępność

Spis treści:

Ducray Kertyol PSO szampon o działaniu keratolitycznym 125 ml Wskazania

Łuszczyca, uporczywy łupież ze świądem.

Ducray Kertyol PSO szampon o działaniu keratolitycznym 125 ml Działanie

Nadmierne złuszczanie komórek na ciele i owłosionej skórze głowy związane jest ze zbyt szybką odnową komórek naskórka. Złuszczane komórki gromadząc się na powierzchni skóry tworzą łuszczące się wykwity (plamy), którym w ciężkich przypadkach może towarzyszyć zaczerwienienie i swędzenie. Złuszczone i matowe łuski, które wyglądają jak grube łuski łupieżu pojawiają się na powierzchni tych wykwitów.
Laboratoria Dermatologiczne Ducray opracowały szampon Kertyol P.S.O. w celu zapewnienia skutecznego działania na wszystkie te objawy.
Mikronizowana siarka, składnik aktywny o właściwościach złuszczających, który redukuje grubość wykwitów i pomaga w ich usuwaniu.
Kwas salicylowy, składnik redukujący łuszczenie (złuszczanie) uzupełnia działanie siarki poprzez unoszenie, „odrywanie”  łupieżu od powierzchni skóry.
Ichtiol szybko łagodzi zaczerwienianie i swędzenie.
Kompletna formuła szamponu Kertyol P.S.O. zwalcza wszystkie czynniki mające wpływ na złuszczanie skóry.
Dzięki delikatnie myjącej bazie, szampon jest bardzo dobrze tolerowany i przyjemny w użyciu.
Szampon Kertyol P.S.O. może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie specjalistycznego leczenia dermatologicznego.

Ducray Kertyol PSO szampon o działaniu keratolitycznym 125 ml Dawkowanie

 stosować 2 razy w tygodniu przez co najmniej 6 tygodni.

Nałożyć szampon na włosy, delikatnie masując. Spłukać. Czynność powtórzyć pozostawiając szampon przez 2-3 min, następnie obficie spłukać.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Łuszczyca, uporczywy łupież ze świądem.

Działanie

Nadmierne złuszczanie komórek na ciele i owłosionej skórze głowy związane jest ze zbyt szybką odnową komórek naskórka. Złuszczane komórki gromadząc się na powierzchni skóry tworzą łuszczące się wykwity (plamy), którym w ciężkich przypadkach może towarzyszyć zaczerwienienie i swędzenie. Złuszczone i matowe łuski, które wyglądają jak grube łuski łupieżu pojawiają się na powierzchni tych wykwitów. Laboratoria Dermatologiczne Ducray opracowały szampon Kertyol P.S.O. w celu zapewnienia skutecznego działania na wszystkie te objawy. Mikronizowana siarka, składnik aktywny o właściwościach złuszczających, który redukuje grubość wykwitów i pomaga w ich usuwaniu. Kwas salicylowy, składnik redukujący łuszczenie (złuszczanie) uzupełnia działanie siarki poprzez unoszenie, „odrywanie”  łupieżu od powierzchni skóry. Ichtiol szybko łagodzi zaczerwienianie i swędzenie. Kompletna formuła szamponu Kertyol P.S.O. zwalcza wszystkie czynniki mające wpływ na złuszczanie skóry. Dzięki delikatnie myjącej bazie, szampon jest bardzo dobrze tolerowany i przyjemny w użyciu. Szampon Kertyol P.S.O. może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie specjalistycznego leczenia dermatologicznego.

Dla kogo

kobieta mężczyzna

Problem

skóra łuszczycowa włosy z łupieżem

Wiek

30-40 lat 40-50 lat 50-60 lat 60 i wiecej lat 12-18 lat 18-30 lat

sylwia
skutecznie usuwa łuskę, łagodzi swędzenie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.