zdjecie zdjecie

Dr Irena Eris Clinic Way 3° Odmłodzenie fitohormonalne dermokrem przeciwzmarszczkowy na noc 50 ml + krem na noc Clinic Way 1° 25 ml [GRATIS]

cena
71,71 zł
Ilość:
Producent Dr Irena Eris
Pojemność 50ml
Postać Krem
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu

3° stopień pielęgnacji przeciwzmarszczkowej dla kobiet od około 50 roku życia

Wskazania

Pierwsza linia dermokosmetyków o działaniu odmładzającym i hamującym procesy starzenia się skóry, bazująca na unikalnym na skalę światową odkryciu naukowców: rewolucyjnym REAKTYWATORZE ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS. Wzbogacenie formuły o Aqua Calcis gwarantuje bezpieczną pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej skóry. CLINIC WAY – KLINICZNA SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO potwierdzone wieloośrodkowymi badaniami klinicznymi pod nadzorem zespołu lekarzy klinicznych oraz badaniami in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris i w niezależnym Instytucie Badawczym.

Działanie

3° starzenia się skóry – zmarszczki atroficzne. Konsekwencja tkankowych zmian zanikowych skóry, tzw. atrofii, pojawiających się w wyniku zaburzeń hormonalnych. Dochodzi do spłaszczenia granicy skórno-naskórkowej i osłabienia dostarczania substancji odżywczych, co daje efekt szarej i zmęczonej skóry. Komórki skóry właściwej są coraz mniej aktywne, maleje produkcja ilości włókien podporowych. Skóra jest cienka, wysuszona i szorstka, traci swoją gęstość i zaczyna wiotczeć. Pojawiają się głębsze zmarszczki i fałdy. 

Opinie o Dr Irena Eris Clinic Way 3° Odmłodzenie fitohormonalne dermokrem przeciwzmarszczkowy na noc 50 ml + krem na noc Clinic Way 1° 25 ml [GRATIS]

Sylwia

Warty polecenia

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.