Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Hasco
Adres


Pojemność 60szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Dih Max Comfort 1000mg 60 tabletek Skład

1 tabletka powlekana zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy (Diosminum).

Dih Max Comfort 1000mg 60 tabletek Wskazania

Objawy przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych:
- bóle i nocne kurcze nóg,
- uczucie ciężkości nóg,
- żylaki kończyn dolnych,
- poszerzenia bardzo drobnych naczyń żylnych, tzw. pajączki naczyniowe,
- obrzęki nóg (opuchlizna / puchnięcie nóg).
Objawowe leczenie żylaków odbytu.

Dih Max Comfort 1000mg 60 tabletek Działanie

Diosmina wpływa na mikrokrążenie i parametry hemoreologiczne krążenia. Wykazuje działanie ochronne wobec naczyń żylnych (dwukrotnie silniejsze od trokserutyny), zmniejsza ich przepuszczalność, zapewnia elastyczność ścian naczyń i zwiększenie ich napięcia (m.in. na skutek przedłużenia skurczu włókien mięśniowych ściany naczyń żylnych w odpowiedzi na noradrenalinę  i wzrost wrażliwości miocytów na jony wapniowe).

Poprawiając powrót krwi z układu żylnego kończyn dolnych, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach. Hamuje patologiczną aktywację i adhezję leukocytów do ścian naczyń włosowatych, zmniejsza nadmierną lepkość krwi. Dzięki hamowaniu wydzielania mediatorów reakcji zapalnej (hamuje syntezę prostaglandyn i działa przeciwutleniająco, zmniejsza stężenie wolnych rodników, ogranicza uwalnianie histaminy, zmniejsza aktywność hialuronidazy i ceruloplazminy), ma właściwości przeciwzapalne. Diosmina zwiększa przepływ w układzie chłonnym, podwyższa ciśnienie onkotyczne limfy. Tak jak inne flawonoidy, jest uznawana za silny inhibitor prostaglandyny E2, F2α i tromboksanu (A2 i lub B2), hamujący aktywację, migrację i adhezję leukocytów oraz aktywację neutrofili.

Dih Max Comfort 1000mg 60 tabletek Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną diosminę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Stosowanie

Objawy przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych:- bóle i nocne kurcze nóg,- uczucie ciężkości nóg,- żylaki kończyn dolnych,- poszerzenia bardzo drobnych naczyń żylnych, tzw. pajączki naczyniowe,- obrzęki nóg (opuchlizna / puchnięcie nóg).Objawowe leczenie żylaków odbytu.

Działanie

Diosmina wpływa na mikrokrążenie i parametry hemoreologiczne krążenia. Wykazuje działanie ochronne wobec naczyń żylnych (dwukrotnie silniejsze od trokserutyny), zmniejsza ich przepuszczalność, zapewnia elastyczność ścian naczyń i zwiększenie ich napięcia (m.in. na skutek przedłużenia skurczu włókien mięśniowych ściany naczyń żylnych w odpowiedzi na noradrenalinę  i wzrost wrażliwości miocytów na jony wapniowe).Poprawiając powrót krwi z układu żylnego kończyn dolnych, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach. Hamuje patologiczną aktywację i adhezję leukocytów do ścian naczyń włosowatych, zmniejsza nadmierną lepkość krwi. Dzięki hamowaniu wydzielania mediatorów reakcji zapalnej (hamuje syntezę prostaglandyn i działa przeciwutleniająco, zmniejsza stężenie wolnych rodników, ogranicza uwalnianie histaminy, zmniejsza aktywność hialuronidazy i ceruloplazminy), ma właściwości przeciwzapalne. Diosmina zwiększa przepływ w układzie chłonnym, podwyższa ciśnienie onkotyczne limfy. Tak jak inne flawonoidy, jest uznawana za silny inhibitor prostaglandyny E2, F2α i tromboksanu (A2 i lub B2), hamujący aktywację, migrację i adhezję leukocytów oraz aktywację neutrofili.

Kluczowy składnik

diosmina

Rejestracja

lek

Karolina
Dih max od dłuższego czasu kupuję mamie, która zmaga się z żylakami, skurczami i obrzękiem nóg. Polecam, uciążliwe objawy stopniowo znikają, dih comfort to bardzo skuteczny produkt, który ma dobre opinie. Mały minus to dość duże tabletki ale dla mamy nie stanowi to większego problemu. Dih max comfort to dobry wybór :)

Anna
Dih Max Comfort to moim zdaniem najlepszy lek na żylaki i uczucie ciężkich nóg. Jego regularne stosowanie przynosi bardzo dobre efekty terapeutyczne. Cena jak dla mnie ok. Niedowiarkom polecam poczytać opinie.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.