product-image
DermoFuture Hair Growth kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów 30 ml
16.45 zł
DermoFuture Hair Growth kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów 30 ml

DermoFuture Hair Growth kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów 30 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
30ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 54.83 zł

Dostępny

16.45 zł
Spis treści

Działanie

STOSOWANA REGULARNIE PRZYSPIESZA WZROST I ZAPOBIEGA WYPADANIU WŁOSÓW
Z kompleksem rapidity NEW-5His przyspieszającym wzrost włosa PRZYSPIESZA WZROST WŁOSÓW, POBUDZA PRACĘ CEBULEK WŁOSOWYCH. Kuracja przeciw wypadaniu włosów to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Kuracja zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione. 
-odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost 
-sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość 
-skutecznie hamuje wypadanie włosów 
-dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je zakotwicza 
-dotlenia skórę głowy oraz odżywia i nawilża włosy 
Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu.

Kategoria

Producent

Postać

Działanie

STOSOWANA REGULARNIE PRZYSPIESZA WZROST I ZAPOBIEGA WYPADANIU WŁOSÓW Z kompleksem rapidity NEW-5His przyspieszającym wzrost włosa PRZYSPIESZA WZROST WŁOSÓW, POBUDZA PRACĘ CEBULEK WŁOSOWYCH. Kuracja przeciw wypadaniu włosów to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Kuracja zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione.  -odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost  -sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość  -skutecznie hamuje wypadanie włosów  -dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je zakotwicza  -dotlenia skórę głowy oraz odżywia i nawilża włosy  Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu.

Dla kogo

kobieta
mężczyzna

Problem

włosy osłabione
włosy zniszczone
włosy wypadające
włosy łamliwe

Wiek

12-18 lat
18-30 lat
30-40 lat
40-50 lat
50-60 lat
60 i wiecej lat

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Magda
Nie wierzyłam w preparaty, które przyspieszają wzrost włosow dopóki nie kupiłam w aptece dermofuture hair growth!kuracja ta sprawiła, że nie tylko włosy przestały mi wypadać, ale również są mocniejsze i grubsze. Dla uzyskania lepszego efektu należy stosować dermofuture hair growth kuracja przyspieszająca wzrost włosów regularnie, co najmniej 2 razy w tygodniu, najlepiej w połączeniu z całą serią (szampon+maska). Kuracja dermofuture hair growth ma same pozytywne opinie w internecie! Polecana jest zarówno przez Kobiety jak i Mężczyzn!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem