DayMag B6 20 saszetek

Nowa cena
cena
12,89 zł
Ilość:
Producent FSP Galena
Pojemność 20 szt.
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Magnez bierze udział w wielu procesach w organizmie. Jego niedobór wywołuje niekorzystne dla człowieka uczucie przemęczenia i osłabienia, wzmożone napięcia nerwowe i drażliwość, osłabienie zdolności koncentracji i zapamiętywania, pojawiają się też skurcze mięśni.

Na wszystkie te dolegliwości wskazana jest suplementacja magnezem DayMag, w wygodnych do stosowania saszetkach.

Skład

Zawartość w 1 saszetce: Cytrynian magnezu 2381 mg, w tym jony magnezu 375 mg, Witamina B6 1,4 mg,  substancja słodząca – ksylitol; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; aromat – aromat pomarańczowy; dekstryny kukurydziane; substancja słodząca – sukraloza

Wskazania

W stanach niedoboru magnezu, w celu zniwelowania odczuwalnych skutków braku magnezu

Działanie

Magnez zawarty w Daymag B6 :  pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, zaangażowany jest w prawidłowy metabolizm energetyczny pomaga w prawidłowej syntezie białek. 
Wspólnie z witaminą B6 odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także zmniejszenie zmęczenia i znużenia;

Dawkowanie

1 saszetka na dobę, najlepiej po śniadaniu lub po posiłku głównym. Zawartość saszetki rozpuścić w 100-150 ml (1/2 szklanki) wody o temperaturze pokojowej, zamieszać w celu całkowitego rozpuszczenia proszku. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Dodatkowe

Nie zawiera cukrów

Opinie o DayMag B6 20 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili DayMag B6 20 saszetek kupili także:

Ovarin 60 tabletek

Kobiety z diagnozą Zespołu Policystycznych Jajników borykają się z problemem nieregularnych miesiączek oraz rzadką, trudną do rozpoznanie owulacją z uwagi na zaburzony cykl. Oczywiście wiąże się to z brakiem zrównoważonej gospodarki hormonalnej i za wysokim poziomem LH. Pierwszym etapem walki z PCOS jest zbilansowana dieta oraz odpowiednia ilość wysiłku fizycznego celem regulacji wagi ciała. Kobietom z diagnozą Policystycznych Jajników zalecana jest również odpowiednia dawka witaminy D, B, kwasu foliowego oraz inozytolu. 

Doskonałym suplementem dla kobiet starających się zajść w ciążę jest Ovarin, który zawiera w swoim składzie niezbędne dla równowagi hormonalnej składniki.  Witamina B5 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i hormonów steroidowych. Witamina B6 reguluje aktywność hormonalną. Kwas foliowy uczestniczy w podziale komórek jajowych, a Inozytol w syntezie hormonów GnRH, TSH.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.