zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent FSP Galena
Adres


Pojemność 20 szt.
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Magnez bierze udział w wielu procesach w organizmie. Jego niedobór wywołuje niekorzystne dla człowieka uczucie przemęczenia i osłabienia, wzmożone napięcia nerwowe i drażliwość, osłabienie zdolności koncentracji i zapamiętywania, pojawiają się też skurcze mięśni.

Na wszystkie te dolegliwości wskazana jest suplementacja magnezem DayMag, w wygodnych do stosowania saszetkach.

Skład

Zawartość w 1 saszetce: Cytrynian magnezu 2381 mg, w tym jony magnezu 375 mg, Witamina B6 1,4 mg,  substancja słodząca – ksylitol; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; aromat – aromat pomarańczowy; dekstryny kukurydziane; substancja słodząca – sukraloza

Wskazania

W stanach niedoboru magnezu, w celu zniwelowania odczuwalnych skutków braku magnezu

Działanie

Magnez zawarty w Daymag B6 :  pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, zaangażowany jest w prawidłowy metabolizm energetyczny pomaga w prawidłowej syntezie białek. 
Wspólnie z witaminą B6 odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także zmniejszenie zmęczenia i znużenia;

Dawkowanie

1 saszetka na dobę, najlepiej po śniadaniu lub po posiłku głównym. Zawartość saszetki rozpuścić w 100-150 ml (1/2 szklanki) wody o temperaturze pokojowej, zamieszać w celu całkowitego rozpuszczenia proszku. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Dodatkowe

Nie zawiera cukrów

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

W stanach niedoboru magnezu, w celu zniwelowania odczuwalnych skutków braku magnezu

Działanie

Magnez zawarty w Daymag B6 :  pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, zaangażowany jest w prawidłowy metabolizm energetyczny pomaga w prawidłowej syntezie białek. Wspólnie z witaminą B6 odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także zmniejszenie zmęczenia i znużenia;

Kluczowy składnik

magnez witamina B6

Rejestracja

suplement diety kosmetyk

Pola
daymag b6 to mój ostatni zakup. lekarz pierwszego kontaktu polecił mi ten produkt ze względu na obecną w nim witaminę b6 która ma być pomocna w stanie mojego ciągłego zmęczenia i zburzenia. jak na razie daymag zażywam kilka dni więc o efektach kuracji jeszcze nic nie mogę powiedzieć, ale duży plus na dziś za saszetki i brak konieczności połykania dużych tabletek. co więcej, cena day mag b6 jest bardzo korzystna więc szczerze polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.